Bilgi Arşivi

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Eskişehir Şehir Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

2018 senesinde hizmete başlayan hastane, son haftalarda yaygınlaşan kamu-özel sektör iş birliği ile yapılmıştır. Sağlıkta Kalite Standartları değerlendirmesine girerek 100 üzerinden 99,21 puan alan kurum, bu sayede Türkiye’nin en iyi hastaneleri arasına girmiştir.

Güncel olarak 1081 nitelikli yatak kapasitesi bulunan kurumda 418 adet tek kişilik oda bulunmaktadır. 160 yoğun bakım yatağı, 254 poliklinik ve 35 ameliyathane ile şehrin tüm sağlık hizmeti gereksinimini basit bir şekilde karşılayabilmektedir.

En son tıp olanaklarının vatandaşlara sunulduğu hastanede tüm tıbbı branşlardan binlerce sağlık personeli çalışmaktadır.

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuEskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hastane kamu-özel sektör iş birliği ile inşa edilmiş olsa da personel alımlarında genelde kamu personeli mevzuatları uygulanmaktadır. Sözleşmeli yahut kadrolu olarak işçi ve personel alımlarını gerçekleştirebilen kurum bunun yanı sıra taşeron olarak da işçi ve hizmet alımı gerçekleştirmektedir.

Kurumun yapacağı personel ve işçi alımları için belirli bir zaman ve dönem bulunmamaktadır. Bu bağlamda ilan.gov, resmi gazete ve İŞKUR gibi devlet kanallarını sürekli olarak takip etmeli ve hastane ile alakalı tüm ilanları incelenmelidir.

Bu kanallardan öncelikli olarak şehirde bulunan İŞKUR merkezlerine giderek kaydınızı oluşturabilir ve açılacak ilanları beklemeye başlayabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları

Kurum, anlaşmali yahut kadrolu fark etmeksizin işçi ve personel alımlarında adaylardan belirli bazı gereklilikleri yerine getirmesini beklemektedir. Bu gereklilikler pozisyona ve anlaşma türüne göre değişecek olsa da bu gereklilikler yerine getirilmeden iş başvurusu yapılmamaktadır.

Bu gerekliliklerden en önemlisi adaylardan istenen KPSS puanları. Bu puan barajı anlaşmali personeller için 60 puan gibi görece sorunsuz bir baraj olsa da memuriyet, hemşirelik vs. gibi pozisyonlar için istenen puan ve puan türleri değişiklik gösterebilir.

Kurumun resmi internet adresine ise buraya tıklayarak varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu