Başvurular

Eskişehir Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlan Formu 2022

Eskişehir Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlan Formu 2022, iş başvuruları bölümünde Eskişehir Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlan Formu ile ilgili bilgi aktaracağız. Eskişehir Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlan Formu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Eskişehir Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlan Formu

Kurum dışı kamu işçi alımı için Eskişehir’de 3 işçi aranıyor. Hasta ve yaşlı bakım elemanı olarak hizmet veren 3 personel alınıyor. Eskişehir iş ilanı formunu doldurarak mail adresinden gönderebilirsiniz.

Başvuru Bilgileri
Meslek adı: Hasta ve yaşlı bakım elemanı, Alınacak kişi sayısı: 3, Deneyim: Aranmıyor. Başvuru Tarihi: 15 Haziran 2021 son, Başvuru adresi: Hükümet Konağı Beylikova/Eskişehir, İrtibatta olan kişi: Senem Kaya, Unvanı: Vakıf Müdürü, Telefon: 0 222 531 33 33, E-posta: [email protected]

Görüşme Bilgileri

Yer: Hükümet Konağı Beylikova/Eskişehir, Tarih: 16 Haziran 2021 Saat: Hafta içi 08:00 ile 17:00.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Sağlık Raporu (ilçe hastanesinden alınabilir), Adli Sicil Kaydı, Askerlik Durumunu Gösteren Belge ve Sürücü Belgesi Fotokopisi (erkek adaylar için minimum B sınıfı ehliyet)

Çalışma Şartları

Çalışma adresi: Beylikova Merkez ve diğer mahalleler. Çalışma saatler: hafta için 08.00-17.00 saatleri içinde yapılacak.

eskisehir-kamu-isci-alimi.jpg

Başvuru Şartları

Vakıf aracılığıyla yürütülen hizmete göre Evde Bakım Projesi kapsamı içinde hizmet verecek 2 bayan ve 1 erkek personel alınacaktır. Alınacak personellerin Beylikova’da ikamet etmesi gerekmektedir.

İletişim Adresleri

Hasta ve yaşlı bakım elemanı başvurusu için iletişim adreslerini arayınız. Telefon: 0 222 531 33 33. İrtibat Kişisi: Senem Kaya. E-posta: [email protected]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu