Başvurular

Eskişehir Büyükşehir Belediye CV ile kamu personeli alıyor 2022

Eskişehir Büyükşehir Belediye CV ile kamu personeli alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Eskişehir Büyükşehir Belediye CV ile kamu personeli alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Eskişehir Büyükşehir Belediye CV ile kamu personeli alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Eskişehir Büyükşehir Belediye CV ile kamu personeli alıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi adı altında kurulmuş Espark A.Ş bünyesine belirsiz süreli ve daimi olarak çalıştırılacak 1 veri giriş kontrol işletmeni kamu personeli alınacak. Alınacak personel büyükşehir belediye mali hizmetler daire başkanlığında çalışacak.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak için alınan bu kamu personelleri için haftalık 45 saat çalışma şekli öngörülüyor.

Eskişehir iş ilanına Türk vatandaşı herkes başvurabilir

Eskişehir iş ilanı ile alınacak personellerin Türk vatandaşı olması,

Adli sicil kaydı olmaması,

Kamu haklarından mahrum bulunmaması,

Adayların minimum önlisans mezunu olması bölüm aranmamakta,

Mesleğini yapmaya engel sağlık problemi olmaması şartları bulunmakta.

Espark başvuruları mail adresine CV ile yapılıyor

Eskişehir espark a.ş bünyesine alınacak 1 veri giriş ve kontrol işletmeni olarak personel adayları başvurularını 26 Nisan 2021 tarihine kadar esparkpeyzaj.cv@gmail.com adresine özgeçmiş  (CV) göndermeleri gerekmekte.

E mail dışında başvurular kabul edilmiyor. Adaylar aracılığıyla gönderilen CV ler incelendikten sonra uygun bulunan cv sahipleri 27 Nisan 2021 tarihinde görüşme yapmak için çağırılacaktır.

eskisehir-is-ilani.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu