Bilgi Arşivi

Eshot İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Eshot İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Eshot İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Eshot İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Eshot İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Eshot’ta çalışmak isteyenlere müjde! Eshot iş ilanları, iş başvurusu, Eshot işçi alımı haberleri makalemizde.

ESHOT Genel Müdürlüğü, kısa adıyla ESHOT, 1943 senesinde kurulmuştur. İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren otobüs işletmesidir. Açılımı; Elektrik, Su Havagazı Otobüs ve Troleybüs’tür. Şu an yalnızca Otobüs bölümü çalışmaktadır. Diğer bölümler ya kapatılmış veya ayrılmıştır. İstanbul ilinde toplu taşıma hizmetlerinin sağlanması adına görev yapan bir kuruluştur.

Eshot İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuEshot İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

ESHOT İş İlanları

ESHOT, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bir kuruluşudur. Bu bağlamda burada çalışabilmek, kurumun sağladığı avantajlar göz önüne alındığında bi hayli mühimdir. ESHOT, iş arayanların en fazla çalışmak isteyeceği kurumlardan biridir. ESHOT’un çalışanlarına sağladığı sosyal ve yan haklar, kurumun çalışma yönünden neden en fazla istenen kurumlardan biri olduğunun cevabıdır.

Mesai saatleri 08:30 ile 17 arasıdır. Lakin değişik birim, bölüm ve görevlerde bu mesai saatleri değişebilmektedir. ESHOT, çalışanlarına yemek, servis ve kreş yardımı gibi imkanlar da sunmakta ve bazı durumlarda tolu taşıma araçlarında ücretsiz seyahat hakkı vermektedir.

Nasıl Başvurulur?

ESHOT’da çalışma fırsatı yakalamak için iş ilanlarına başvuru yapmanın çeşitli yolları mevcuttur. Bu yollardan ilki kurumun kendi internet sitesidir. Arama motoruna “ESHOT insan kaynakları” yazılarak iş ilanlarına ulaşılabilinir. Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi internet sitesinden de iş ilanlarına başvuru yapılabilir.

Dileyen adayalar ESHOT iş ilanlarına şahsen de başvurabilirler. Bunun için önceden hazırlanmış resimli bir özgeçmişe ihtiyaç mevcuttur.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Şoför: Toplu taşım araçlarını sürme görevini yerine getiren personellerdir.

Şoförlük için aranan şartlar şöyledir:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma
  • 40 yaşından halen gün almamış olmak
  • Askerlikten muaf ve ya yapmış olması
  • İzmir’de minimum 1 yıl yaşamak
  • En az 3 yıllık d sınıf sürü belgesi
  • 1 yıl süre ile otobüs yahut kamyon yahut ağır vasıta araç kullanmak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu