Müşteri Hizmetleri

Eset Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Eset Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Eset Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Eset Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Eset Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Eset, 1992 senesinde Slovekya’da kurulmuş bir güvenlik şirketidir. Eset, genelde bilişim güvenliği alanında faaliyetlerini yürüten bir şirkettir. Alanının önder konumunda olan şirket, güvenliği ve yenilikçi yazılımları ile dünya üzerinde bi hayli beğenilmekte, milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.

Eset’in şuanda iki farklı ürünü bulunmaktadır bunlar şu biçimdedir; ESET NOD32 ve ESET Smart Security. ESET NOD32 yazılımı tüm bilgisayarlar üzerinde çalışabilen bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan ve belgelerden korur, temizlemenize yardımcı olmaktadır. ESET Smart Security ise yine ESET NOD32 ile işlevleri aynı olmak üzere akıllı platformlarda cihazınızı tamaman korumaktadır.

Eset’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ESET ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden ESET’e bildirebilirsiniz.

ESET Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 221 37 38

ESET Teknik Destek Merkezi

Arama Kelimeleri: eset iletişim bilgileri, eset telefon no, eset irtibat tel, eset canlı destek, eset müşteri temsilcisi, eset şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu