Müşteri Hizmetleri

Eset Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Eset Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Eset Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Eset Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Eset Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Eset Antivirüs Nedir?

Ödüllü antivirüs yazılımı olan Eset zararlı virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditleri anında belirler   ve yok eder bu program windows işletim sistemleri için ideldir. Eset, Bratislava, Slovakya’da 1992 senesinde iki şirketin birleşmesi ile oluşan bir BT güvenliği şirketidir. 1992 senesinde kurulan Eset geliştirilmeye devam etmektedir. Bu antivirüs programı aslında ücretlidir fakat bu programın şifrketi ücretsiz denemeye izin vermektedir Eset şu an dünyanın en iyi programı sayılmaktadır. Antivirüs bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları tararken eğer bir tehdit bulduysa bunu gösteriyor bu tehditin NOD 32 aracılığıyla temizlenip temizlenmediğini de görebiliyorsunuz bunun bunun yanında kullanımının basit olmasından dolayı rahatça kullanılmaktadır.

Günümüzde bir çok antivirüs programı olmasına rağmen en iyisi ve en pratiği budur araştırmalara göre 1. sırada olan Eset’e ücretli olmasına rağmen talep çoktur.

Eset Antivirüs Nasıl Kurulur?

Bu programın kurulumu da kolay bir şekildetir, program indirildikten sonra karşınıza programı kur yazısı çıkacaktır ileri dedikten sonra yeni sürümü yükleyin diye bir onay kutusu gelir bunu onaylayarak devam edin. Daha sonra kurulum aşaması başlayacaktır bu etapta lisans anlaşmasini kabul edip ileri butonuna basın önünüze Eset live katılın diye bir yazı çıkacaktır buna da onay verip ilerleyin ve bir sonraki aşamaya geçin burada istenmeyen türde olabilecek uygulama algılamasını etkinleştir yazını göreceksiniz onu onaylayarak kurulumun bitmesini bilave edin kurulum bittikten sonra detaylarınızi aktif ederek programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eset Antivirüs’ün müşteri hizmetleri telefon numarası, çağrı merkezi telefon numarası, adresi ve mail adresi bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Eset Antivirüs ile iletişime geçerek sorununuzla alakalı destek alabilirsiniz. Ayrıca yorum bölümünden yaşamış olduğunuz poblemleri ve Eset Antivirüs ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Eset Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri
 0850 221 37 38

Eset Antivirüs Stratus Telefon Numarası
(212) 251 51 80

Eset Antivirüs Mail Adresi
info@stratus.com.tr

Eset Antivirüs Adres
Papirus Plaza, Ayazma Caddesi No: 37
Kat: 8 D: 14 34406 Kağıthane/İstanbul

Arama Kelimeleri: eset antivirüs çağrı merkezi, eset antivirüs müşteri hizmetleri, eset antivirüs telefon numarası, eset antivirüs türkiye şubesi, eset antivirüs iletişim, eset antivirüs mail adresi, eset antivirüs iyi mi, eset antivirüs irtibat tel, eset antivirüs şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu