Bilgi Arşivi

Esenlik Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Esenlik Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Esenlik Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Esenlik Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Esenlik Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Esenlik Market‘te çalışmak isteyenlere müjde! Esenlik Market iş ilanları, iş başvurusu, Esenlik Market işçi alımı haberleri makalemizde.

Esenlik Market, süpermarket işletmeciliği üzerine Malatya Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak 1990 senesinde kurulmuş bir firmadır. 700’e yakın çalışanı ile birlikte yıllık hemen hemen elde ettiği 300 milyonu aşan cirosu aracılığıyla sektöründe önder markalar içinde bulunmaktadır.

Esenlik Market İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuEsenlik Market İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Esenlik Market İş İlanları

Her geçen gün git gide artan tüketim gereksiniminin karşılanabilmesi için bünyesine sürekli olarak yeni elemanlar katan Esenlik Market, Malatya ili ve il etrafında sağladığı geniş istihdam olanaklarıyla birden fazla birinin sıkı takip ettiği firmalar içinde bulunmaktadır. Her pozisyon için istihdam ettiği bireylere sağladığı olanakları ve kaliteli hizmet anlayışı aracılığıyla de güvenilir bir firma olarak sektöründe ön plana çıkmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Esenlik Market adı altında çalışmak isteyen bireylerin şirketin farklı zamanlarda paylaşımı yaptığı iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Firma, bünyesine yapılan başvuruları yüz yüze gerçekleştirilmekte olup bireylerin öz geçmişleri ile birlikte başvurularını kabul etmektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Manav: Meyve ve sebze reyonundaki ürünlerin kontrollerini sağlayıp, bu ürünlerin satışlarından sorumlu olan bireylerdir. 
  • Kasap: Firmanın piyasaya sürdüğu ufakbaş yahut büyükbaş hayvanlarının depolanması ve bu etlerin sağlıklı bir biçimde satılmasından sorumlu olan bireylerdir.
  • Reyon Görevlisi: Firma aracılığıyla tespit edilen reyonlarda görevlendirilen ve bu reyonda bulunan malzemelerin bakımları ve satışları ile sorumlu olan bireylerdir.
  • Mağaza Personeli: Müşterilerin sordukları ürünler ile ilgili müşterilere bilgi vererek satış yapmakla görevli olan bireylerdir.
  • Muhasebe Personeli: Firmanın muhasebe bölümünde görev alan ve şirketin mali işlerinden sorumlu olan bireylerdir.
  • Depo Personeli: Üretim bandından çıkmış ürünlerin, depolanması ve sevkiyatıyla ilgilenirken, ürünlerin düzenli kontrolü, planlı sevkiyatı ve teslimatlarını gerçekleştirmekle yükümlü olan bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: İş alımı gerçekleştirilecek pozisyona göre değişmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: Malatya

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu