Başvurular

Erzincan Mollaköy Belediyesi KPSS Şartsız Personel Alımı 2022

Erzincan Mollaköy Belediyesi KPSS Şartsız Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Erzincan Mollaköy Belediyesi KPSS Şartsız Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Erzincan Mollaköy Belediyesi KPSS Şartsız Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Erzincan Mollaköy Belediyesi KPSS Şartsız Personel Alımı

Erzincan Mollaköy Belediye Başkanlığı KPSS şartsız daimi süreli işçi alımı 1 İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele) alımı yapacağı İş Kurumu aracılığıyla paylaşımı yaptığı ilanla dile getirdi. Başvurusu başlamış olup 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İş Kurumundan şahsen, online yahut Alo 170 hattı üzerinden başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00006159747 olarak verilmiştir.

İlaçlamacı (Bitki zararlıları ile mücadele) istediğimiz şartlar:

En az ortaöğretim mezunu olması,

18 yaşını doldurmuş olması,

Bitki zararlıları ile mücadele kursu sertifikasının olması,

Erzincan merkezde ikamet etmesi,

B sınıfı sürücü sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Kura tarihi ve yeri:

10 Ağustos 2021 tarihi saat 10:00 ile 11:00 içinde Mollaköy Belediye Başkanlığı hizmet binasında noter kura çekilişi yapılacaktır.

Başvuru yapacak adayların öncelikli durumunu; eğitim, yabancı dil, tecrübe ve mesleki belge gibi durumlarını alımı yapacağı kuruma bildirmek mecburiyetindedirler.

Adaylar en geç 8 Ağustos 2021 tarihi mesai bitimine kadar istediğimiz evrakları Mollaköy Belediye Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

İletişim bilgileri: Telefon: 0 (446) 2451166

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu