Başvurular

Erzincan Kemaliye Belediyesi en az İlkokul Mezun İşçi Alımı 2022

Erzincan Kemaliye Belediyesi minimum İlkokul Mezun İşçi Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Erzincan Kemaliye Belediyesi minimum İlkokul Mezun İşçi Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Erzincan Kemaliye Belediyesi minimum İlkokul Mezun İşçi Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Erzincan Kemaliye Belediyesi minimum İlkokul Mezun İşçi Alımı

Kamu kurumu işçi alımı ilanı yayınlanmaya sürdürmekte. Son yayına giren ilana göre Erzincan Kemaliye Belediye Başkanlığı minimum ilkokul mezunu adaylar içinden işçi alımı yapacağını dile getirdi. İŞKUR üzerinden yayına giren ilana son başvuru olarak 23 Şubat 2021 olarak ilan etmiştir.

BAŞVURU ŞEKLİ VE TARİHİ

Başvurular İş Kurumu üzerinden 00005892755 iş ilan numarası ile yapılacak. İnternet ortamında ilan durumu aktif olanlar 23 Şubat 2021 saat 23:59 kadar yapabilecek.

Temizlik personeli alımı için başvuru yapacaklar minimum ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Üst yaş sınırı belirtilmediği üzere emekli olmayan her vatandaş başvuru yapabilecek. Başvuru yapacaklarda ikamet şartı aranmaktadır.

temizlik-personeli-alimi.jpg

KURAYA TABİ TALEBE İLİŞKİN GENEL HUSUSLAR:

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından yalnızca birine başvuru kabul edilir.

Başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste yahut genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği istekleri kabul edilmez.

Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dahil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla tertip edilen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş rakamının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu