Müşteri Hizmetleri

Erhan Çelik ile Ana Haber Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Erhan Çelik ile Ana Haber Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Erhan Çelik ile Ana Haber Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Erhan Çelik ile Ana Haber Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Erhan Çelik ile Ana Haber Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Erhan Çelik, uzun senelerdır çeşitli televizyon kanallarında haber sunuculuğunu yapan gazetecidir. Erhan Çelik, şuanda ise TRT1 ekranlarında ana haber bülteninin sunuculuğunu yapmaktadır. Ülkemizin ilk ve devlete bağlı olan tek televizyon kuruluşu olan TRT’nin en fazla bi hayli beğeni alan ve gözde kanalı TRT1 ekranlarında haber bülteni sunumunu yapan Erhan Çelik, sevilerek izlenmektedir.

Haftaiçi her gün 18.30’da TRT1 ekranlarında yayımlanan Erhan Çelik ile Ana Haber, ülkemizin gündemini oluşturan mühim haber ve hadiseleri, son dakika gelişmelerini, dünya çapında mühim olan haberleri güncel ve detaylı bir biçimde seyredenleriyle buluşturmaktadır.

Erhan Çelik ile Ana Haber’in 0530’lu bir Whatsapp ihbar hattı numarası bulunmaktadır. Bu numaradan anlık olarak başınıza gelen, tanıklık ettiğiniz bir olayı yahut haberi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Erhan Çelik ile Ana Haber Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0530 662 05 62

Arama Kelimeleri: erhan çelik ile ana haber iletişim bilgileri, erhan çelik ile ana haber telefon no, erhan çelik ile ana haber irtibat tel, erhan çelik ile ana haber canlı destek, erhan çelik ile ana haber müşteri temsilcisi, erhan çelik ile ana haber şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu