Bilgi Arşivi

Eren Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Eren Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Eren Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Eren Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Eren Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Eren Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Eren Holding iş ilanları, iş başvurusu, Eren Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

Eren Holding, 1997 senesinde kurulmuştur. Liman, Enerji, Kâğıt, Çimento, Ambalaj, perakende, turizm ve tekstil sektörlerinde bulunmaktadır. Yıllık cirosu hemen hemen biçimde 2 Milyon Dolar olan holding kapsamı içinde çok sayıda çalışan mevcuttur.

Eren Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuEren Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Eren Holding Güncel İş İlanları

Eren Holding, internet sitesinde kariyer linki bulundurmaktadır. Üzerine geldiğinizde açık pozisyonlara gelerek, iş ilanlarını nerede bulabileceğini öğrenebilirsiniz.  İşe alım politikası, şirketler grubunun politikası üzerine ayrıntıları okumanızı sağlar.

Bu nedenle kariyer.net ve secretcv üzerinde güncel takip yapmanız tavsiye edilmektedir. İş saatleri ve koşulları uygun olan Eren Holding, çalışanlarının sosyal haklarına önem vermektedir. Yemek ve yol tarzı sosyal haklar, tatmin edicidir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Kalite Müdürü Tekirdağ
2 Tekstil Mühendisi Tekirdağ
3 Üretim Mühendisi Bursa
4 Üretim Elemanı Manisa
5 Mekanik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.)
6 Genel Başvuru-Saha Operatörü Zonguldak
7 İdari İşler Uzmanı İstanbul(Asya)
8 İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya)
9 İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya)
10 Genel Başvuru-Ölçü Kontrol/Otomasyon Mühendisi Zonguldak
11 Genel Başvuru-Elektrik Bakım Mühendisi Zonguldak

Eren Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eren Holding, güncel olarak kariyer.net üzerinde iş ilanları bulundurmaktadır. Başvurular için hesap oluşturarak, CV doldurmanız gerekmektedir.

İnternetten CV doldurmanın önemli noktalarını öğrendikten sonra özgeçmiş hazırlamak, daha olumlu olacaktır. Kariyer.net size basitçe CV hazırlamanızı sağlar. Tek yapmanız gereken, başvuru için alakalı yerleri doldurmaktır. Ardından başvuru butonları, hemen iletim yapmaktadır.

Özgeçmiş sonrasında holdinge iletilmektedir. İlgili departman, pozisyon kapsamı içinde özgeçmişi değerlendirecektir. Uyumluysanız, size dönüş yapılacaktır. İlanlar her zaman verilebileceği ve bir son başvuru tarihi olduğu için adayların her gün kontrol etmesi tavsiye edilmektedir. 

Eren Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Eren İnşaat, kariyer.net üzerinde görülebilen fazla sayıda pozisyona sahiptir. Bunlardan bazıları şu biçimdedir;

 1. Teknik Destek Elemanı
 2. Mekanik Bakım Elemanı
 3. Satış Temsilcisi
 4. Vardiya Mühendisi
 5. Üretim Elemanı (Engelli)
 6. Elektrik Bakım Elemanı
 7. Forklift Operatörü
 8. Üretim Vardiya Mühendisi
 9. Modelist
 10. Makine Mühendisi
 11. Lojistik Süreç Uzmanı
 12. Elektrik Bakım Şefi

İş ilanlarında kapanma tarihi olduğu için, başvurmak isteyen adayların dikkat etmesi gereklidir. Eren Holding adı altında açılan çok sayıda ilan mevcuttur. Adayların, bunları sıra sıra incelemesi tavsiye edilir. Hepsi iş tanımı ve nitelikler yönünden değişiklik göstermektedir.

Eğer bilgi ve kabiliyetlerinizle uyumsuz bir başvuru yaparsanız, olumsuz yanıt almanız büyük olasılıktır. Bu nedenle başvurulara özen göstermeniz gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu