Müşteri Hizmetleri

Enza Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Enza Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Enza Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Enza Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Enza Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Enzahome, Yataş Grubu’nun bünyesinde kurulmuş ev konseptleri alanında ürün üretimi ve satılmasını sağlayan bir markadır. Sadece yurdumuzda değil, dünyanın dört bir yanında ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Bugün bakıldığında Enza Home’nin dünya üzerinde toplam 200’ün üzerinde satış noktası bulunmaktadır. Kalitesi, güncel modaya uygun tasarımları ile Enza Home bi hayli ilgi gören ve tercih edilen bir markadır.

Enza Home’un üretimini ve satışını yaptığı ürün grupları şu biçimdedir; koltuk takımları, aydınlatmalar, corners köşe takımları, halılar, oturma grupları, tablolar, yataklı koltuklar, yataş yatak yemek odaları, yataş baza sehpalar, yataş başlık, tv üniteleri, yataş renkli ev tekstili, tv koltukları, yatak odaları, genç odaları, yataş yorgan-yastık.

Enza Home’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Enza Home ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, satış sonrası destek ile ilgili bilgi alabilir, satış noktalarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Enza Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 987

Arama Kelimeleri: enza home iletişim bilgileri, enza home telefon no, enza home irtibat tel, enza home canlı destek, enza home müşteri temsilcisi, enza home şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu