Müşteri Hizmetleri

Enka İnşaat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enka İnşaat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Enka İnşaat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Enka İnşaat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Enka İnşaat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enka İnşaat

Dünya çapında mühendislik ve inşaat şifrketi olarak faaliyet gösteren ENKA, yerli bir inşaat şirketidir. Şirket 1957 senesinde Şarık Tara ve Sadi Gülçelik aracılığıyla ortak olarak kurulmuştur. Bu ikili birbiri ile enişte(Tara) ve kayınbirader (Gülçelik) olduğu için şirketin adı da buradan esinlenerek EN-KA olarak belirlenmiştir. Şarık Tara halen hayatta olup, şirketin onursal başkanlığını yürütmektedir. Şirket merkezi İstanbul Türkiye’dedir.

Türkiye’nin en büyük inşat şirkti olan Enka, 1982 senesinden beri ülkeler arası müteahhitler içinde bulunmaktadır. Şu anda şirket yönetimini üstlenen Mehmet Tara, Tara ailesinin 3. Kuşaktan temsilcisi olarak şirketin başındadır.

İcraatlar

Türkiye’deki inşaat firmaları içinde en kıymetli marka olarak gösterilen Enka, 2016 senesinde şirket hacmini 3,5 milyar ABD doları genişletmeyi başarmıştır. Piyasa değeri 7 milyar dolardan fazla olan miktar ise BİST ile halka araz edilmiştir.

Şirket şuana dek yurtiçinde 121 proje tamamlamıştır ve bu projelerin değeri 7 milyar dolardır. Yurtdışında ise 380 projeye imza atılmıştır ve bunların değeri ise 36 milyar dolardır. Bu yönüyle de şirket, ülkemizi yurtdışında bi hayli iyi temsil etmektedir.

Faaliyet Alanları

Enka’nın faaliyet alanları bi hayli geniş eve iş hacmi bi hayli yüksektir. Mühendislik ve satın alma işlemleri, altyapı, bina projeleri, kaynaklı fabrika imalatı, petrol-gaz-petrokimya, modülleştirme, işletme, bakım, inşaat, elektrik santralleri gibi hizmetler ve çok daha yükseksı şirket aracılığıyla sunulan hizmetlerdendir.

Enka çatısı altında birden fazla şirket ve kuruluş faaliyet göstermektedir. Bunun yanında her hizmet kendi alanında faaliyet gösteren şirketler aracılığıyla profesyonel olarak yürütülmektedir.

Mühendislik Faaliyetleri

ENKA, mühendislik alanında uzmanlığı ile rakiplerinden bi hayli ayrılmaktadır. Her mühendisin çalışmak için can attığı şirkette, inşaat, elektrik, mimar ve yapı mühendisler başta olmak üzere birden fazla mühendis faaliyete göstermektedir. Projelerin tasarlanması, devreye alınması ve en başarılı biçimde inşa edilmesi için mühendislerin önemi bi hayli fazladır. Bundan dolayı Enka mühendislerine bi hayli önem vermektedir.

Satın Alma Uzmanı

Enka bunun yanı sıra bir satın alma uzmanı ve küresel tedarikçi olarak faaliyet göstermektedir. Bunun yanında sermaye yatırımlarına en iyi değeri sunabilmek için çalışır. Bu alanda Enka satın alma ve anlaşma uzman kişilerı faaliyet göstermektedir.

İnşaat Uzmanlığı

İnşaat alanında bi hayli üstün ve fark edilir olan şirket, proje yönetimi, gelişmiş teknolojisi, entegre sistemleri ve iş süreçlerinin doğru yönetimi ile en iyi sonuç için çalışmaktadır. Şirket bünyesinde 3 binden fazla inşaat çalışanı bulunmaktadır. Yine bunun yanı sıra 3 binden fazla da gelişmiş inşaat teçhizatı bulunmaktadır. Görüldüğü gibi sonuçtaki payda iş gücü ile teknoloji yarışır durumdadır.

İmalat

Enka bünyesinde faaliyet gösteren Çimtaş aracılığıyla üretim de yapılmaktadır. Özellikle inşaat alanında kullanılacak olan malzemelerin üretimi bu şirket aracılığıyla yapılmaktadır. Şirketin yurtiçi ve yurtdışında birden fazla imalat fabrikası bulunmaktadır.

Enka İnşaat’ın telefon numarası, faks numarası, mail adresi ve adres bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Enka İnşaat ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz poblemleri iletebilir ve ürünler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Enka İnşaat ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: enka inşaat çağrı merkezi, enka inşaat iletişim, enka inşaat telefon numarası, enka inşaat irtibat tel, enka inşaat müşteri hizmetleri, enka inşaat şikayet hattı, enka inşaat şikayetvar, enka inşaat mail adresi

Enka İnşaat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 376 10 00

Enka İnşaat Faks Numarası
0212 376 19 80

Enka İnşaat Mail Adresi
enka@enka.com

Enka İnşaat Adres
Balmumcu Mah., Zincirlikuyu Yolu No: 10, 34349, Beşiktaş, Istanbul, Türkiye

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu