Bilgi Arşivi

Enka Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Enka Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Enka Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Enka Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Enka Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Enka Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Enka holding bünyesine dahil olup Enka Holding’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Enka holding işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Enka Holding’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1957 senesinde bir aile şirketi olarak kurulan ENKA inşaat ve Sanayi, Dünya’ çapında üyelerine hizmet veren bir mühendislik ve inşaat şifrketidır. Genel merkezi İstanbul’da bulunan Enka Holding, adı altında bulunan iştirakleri ile bir çok sektörde faaliyet göstermektedir.

Enka Holding, Ülkemizin en büyük inşaat şirketi olmasının bunun yanında ülkeler arası alanda En kaliteli müteahhitler içinde da bulunmaktadır. Şu anda üçüncü kuşak aile bireyleri tsonrasında yönetimi yapılan Enka Holding, ülkemizin en kıymetli şirketleri içinde Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Kurulduğu günden bu yana ülkemizde 131 projeye imza atan Enka Holding bunun yanı sıra yurtdışında toplam bedeli 44.5 Milyar doları bulan 419 projeye imza atmıştır.

Enka Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuEnka Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Enka Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizdeki en büyük inşaat şirketi olan Enka Holding ve iştirakleri, sürekli olarak olarak aldığı projeler vesilesi ile güncel olarak işçi alımı gerçekleştirmektedir. Genel Merkezinde ve çeşitli projelerinde görevlendirmek amacı ile personel alımlarını resmî web adresi ve kariyer.net üzerinden gerçekleştirmektedir.

Enka Holding’in kariyer.net adresinde paylaşımı yaptığı iş ilanlarına başvuruda bulunmak için gereksiniminiz olan tek şey bir adet üyelik oluşturup, güncel bir özgeçmiş hazırlamanız, Üyelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra hazırladığınız güncel özgeçmiş ile yayımlanan tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

www.enka.com/tr/kariyer adresine giderek Enka Holding’in resmî web sitesi üzerinden sunduğu kariyer fırsatlarını da takip edebilirsiniz. Girdiğiniz sayfada karşınıza çıkan iki seçenekten size uygun olanı seçtikten sonra alanınızla alakalı yayında olan tüm iş ilanlarını görebilir, site üzerinden verilen bilgiler aracılığı ile basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresine giderek vakit kaybetmek istemezseniz aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve ilanları tercih ederek güncel olarak yayında olan iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Enka Holding İş İlanları

Gençler ve profesyoneller için çok sayıda iş imkânı sağlayan Enka holding, sürekli olarak olarak arttırdığı proje sayısı ile gerek ülkemiz gerek yurt dışında çok sayıda personele ihtiyaç duymaktadır.

Bu bağlamda güncel olarak mevcut iş ilanlarını yenileyen Enka holding adı altında çalışma fırsatı yakalamak için bu ilanları basit bir şekilde takip edebileceğiniz sitemizi aralıklı olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Software Developer İstanbul(Avr.)
2 Accounting Specialist İstanbul(Avr.)
3 General Application play_circle_outline İstanbul(Avr.)
4 Design Engineer play_circle_outline İstanbul (Tümü)
5 HVAC Systems Design Engineer İstanbul(Avr.)
Enka Holding iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu