Müşteri Hizmetleri

English Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

English Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde English Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. English Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

English Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

English Home Turgut Aydın aracılığıyla kurulmuştur. Trabzon Maçka doğumlu olan Aydın Turgut İlkokul eğitimini aldıktan sonra eğitim hayatına maddi imkansızlıklardan dolayı ara vermek zorunda kalır. 15 yaşında iş bulabilmek için yola çıkan Turgut Aydın kendini İstanbul’da bir tornacıda bulur. Uzun bir süre tornacılığa devam eden Turgut Aydın tekstil sektörüne geçmeye karar verir. Bu sefer tekstil şirketini kendi kurarak yoluna devam eder. Ev tekstili malzemeleri satan şirkete Dömeks adını verir. Kısa zamanda toptan satışlarla iyi bir iş potansiyeli yakalayan Turgut Aydın iş yaşamında bi hayli hızlı bir ivme yakalamıştır. Bu süre zarfında kendi üretim tesisini kuran Turgut Aydın, Aydın Örme adıyla hizmet vermeye başlamıştır. Perde ve dantel örme ile bu sektörde dünya çapındaki ilk 500 firma arasında yer alan Aydın örme mühim ihracatlara imza atar.

Farklı alanlarda da bulunmak isteyen Turgut Aydın şirket yönetimini çocuklarına devrederek sağlık sektörüne atılarak Memorial Hastanesi’ni kurar. Bu sırada Turgut Aydın’ın tekstil sektörünü devralan çocukları yatırım yapabilecekleri değişik bir arayışa girerler. Ev tekstili bölgesindeki eksikliği fark eden kardeşler bu alana yönelmek isterler. 1991 senesinde kurulan English Home kardeşlerin ilgisini çeker. English Home bu sırada krizin etkilerini ağır atlattığı için arayış içindedir. Tarafların karşılıklı görüşüp anlaşması sonrası English Home kardeşler aracılığıyla holding bünyesine katılır. English Home bünyeye katıldıktan sonra hızla gelişmeye başlar. Yurt içinde ve yurt dışında birden çok mağazası açılan English Home Türkiye’de sayılı ev aksesuar firmalarından biri haline gelir.

English Home şıklık ve zerafeti birleştirerek bireylerin içinde huzur ve mutlulukla yaşayabilecekleri bir ev dekore etmeyi amaçlamaktadır. Birbirinden şık ve kaliteli ürünlerle evinizin baştan aşağı değişmesini sağlayarak evinizin yeniden tasarlanmasını sağlamaktadır.

English Home’un müşteri çağrı merkezi, iletişim, müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak English Home ile alakalı yaşamış olduğunuz poblemleri, istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden English Home ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

English Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 724 03 46

Arama Kelimeleri: english home çağrı merkezi, english home telefon numarası, english home irtibat tel, english home iletişim, english home şikayet hattı, english home şikayet var, english home 850li numara

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu