Başvurular

Enerya Çalışma ve Mesai Saatleri

Enerya Çalışma ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Enerya Çalışma ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Enerya Çalışma ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Enerya Çalışma ve Mesai Saatleri

Enerya Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Enerya, doğal gaz sevkiyatı, elektrik ticareti, doğal gaz ticareti ve yenilenebilir enerji alanlarında faaliyet göstermekte olan bir şirkettir. Enerya, 2003 senesinde STFA Yatırım Holding aracılığıyla kurulmuştur. Enerya, her geçen gün yaptığı yatırımlarla büyümeye, abonelerini konfor ile tanıştırmaya ve yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal fayda sağlamaya sürdürmektedir. Peki Enerya şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Enerya çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Enerya Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Enerya şubeleri hafta içi sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Cumartesi günlerinde ise sabah 10:00’da açılan şubeler yine akşam saat 18:00’de kapanır.

Enerya Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Enerya şubeleri hafta içi saat 08:30’da, Cumartesi günleri de saat 10:00’da açılır.

Enerya Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Enerya akşamları saat 18:00’e kadar hizmet vermektedir.

Enerya Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Enerya hafta içi olduğu gibi hafta sonu da yalnızca Cumartesi günleri çalışmaktadır. Lakin Pazar günü şubeler kapalıdır.

Enerya Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Enerya şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Ocak tarihlerinde kapalıdır. Lakin 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde faaliyetlerine sürdürmektedirler.

Enerya şu an için; Antalya, Aydın, Denizli, Konya, Niğde, Aksaray, Nevşehir, İstanbul, Karaman, Erzincan gibi illerimizde hizmet sağlamaktadır. Lakin yakın günlerde diğer illerimizde de hizmet vermeye başlamak için çalışmalarına sürdürmektedir. Bu makalemizde Enerya çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 8 429” üzerinden dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu