Müşteri Hizmetleri

Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enerjisa çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Enerjisa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Enerjisa şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Enerjisa müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Enerjisa, 1996 senesinde Sabancı şirketlerinin elektrik gereksinimini karşılamak için kurulmuş bir firmadır. Elektrik piyasında yurdumuzda en başta gelen firmalardan birisi Enerjisa’dır.

Enerjisa; elektrik üretimi, sevkiyatı, ticareti ve satılmasını sağlayan bunun bunun yanında doğalgaz alanında da her geçen gün büyeyen bir şirket haline gelmiştir. Enerjisa Türkiye üzerinde toplamda 14 ilde hizmet vermekte, 9 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Yaklaşık 20 milyonu aşkın kullanıcıya enerji hizmeti vermektedir.

Enerjisa Çağrı Merkezi

Enerjisa Enerji A.Ş satış şirketleri artık günümüzde aşağı yukarı herkese hizmet vermekte olup artık herkesin bildiği ve güvendiği bir şirket olan piyasanın ileri gelen isimlerinden birisi olmayı başarmıştır. Sunduğu tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalışarak, gün geçtikte büyüyen şirketinde üyelerinin kendisine daha kolay ulaşıp, işlemlerini daha bi hayli hızlı halledebilmeleri yönünden tüm iletişi platformlarını geliştirmiştir. Kendilerini sürekli olarak olarak geliştirmek ve müşteri tatminiyetini arttırmak için durmadan çalışarak tüm hizmetlerini piyasaya sunarlar. Bazı kurumsal firmalar ile anlaşmaları olan bu şirket Başkent, Ayedaş ve Toroslar bölgelerinde olmak üzere 14 ilde 20 milyon kullanıcı ve 9 milyon müşterisine hizmet sağlamakta olup daha kapsamlı bir kitleyi hedeflemektedir.

Bu şirketin müşterisi olduğunuzda herhangi bir ek ücret ödemeden elektrik faturası ödemelerinizi bu şirketin işlem merkezlerinden, online merkezinden, anlaşmalı tüm bankalar ve PTT merkezlerinden yapabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi online yapabileceğiniz gibi çağrı merkezi üzerinden yahut sosyal platform platformlarındaki hesaplarından sosyal platform uzman kişilerına ulaşarak isteklerinizi iletebilirsiniz.

Enerjisa Çağrı Merkezi Numarası

Bu enerji şirketi, üyelerinin yapmak istedikleri işlemleri, işlem merkezine gitmeden de kolay bir biçimde halledebilmeleri için verdikleri tüm hizmetleri telefon ve internet üzerinde de taşımıştır. Bu hususta çağrı merkezini ve sosyal platform platformlarındaki hesaplarını geliştirerek hizmet vermeye başlamışlardır. Yapmak istediğiniz herhangi bir işlemi yahut bu şirketin verdiği hizmetleri öğrenmek, bilgi almak için Sosyal paylaşım platformu Twitter, Sosyal paylaşım sitesi Facebook, Youtube, İnstagram ve Linkedin sosyal platform platformları üzerindeki hesapları ile iletişim kurarak bu şirkete bağlı sosyal platform uzman kişilerı ile birlikte basit bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aynı işlemlerinizi müşteri temsilcisi ile bağlantı kurarak gerçekleştirmek istiyorsanız tuşlamanız gereken numaralar:

Enerjisa Satış Çağrı Merkezi ve Bireysel Satış: 444 4 372

Enerjisa Dağıtım Çağrı Merkezi ve Arıza: 186

Enerjisa Çağrı Merkezi Direkt Bağlanma

Enerjisa müşteri temsilcisi ile direkt bağlantı kurmak istiyorsanız web sitesine giderek en alt bölümde bulunan ‘iletişim’ linkinden iletişim formu bırakabilir ve en kısa bir sürede ilk müsait olacak müşteri temsilcisinin sizinle bağlantı kurmasını bekleyebilirsiniz. Veya yukarıda verdiğimiz çağrı merkezleri numaralarından size uygun olan hattı arayarak, duyacağınız sesli yanıt sistemine işleminize uygun tuşlamaları yaparak doğru müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden il ve ilçe seçimi ile size en yakın müşteri temsilcisini bulacaksınızdır.

Enerjisa Şikayet Hattı

Yaşanan yoğunluk sebebiyle Enerjisa şifrketinın size sunduğu hizmette yaşadığınız bir sıkıntıyı şikayet talebi olarak yukarıda dile getirdiğimiz çağrı merkezi numaralarından birisini arayarak yahut size en yakın müşteri temsilcisini bularak iletebilirsiniz.

Enerjisa’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi, haftaiçi 08.30 ile 17.30 içinde hizmet vermektedir. Enerjisa çağrı merkezini arayarak aldığınız hizmet ile ilgili tüm bilgileri edinebilir, aboneliğiniz ile ilgili tüm detaylı bilgiye sahip olabilir, size en yakın müşteri hizmetleri numarası ve adresini basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla online işlemler sayfasına ulaşabilir, aboneliğiniz ile ilgili işlemlerinizi basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 43 72

Enerjisa Online İşlemler

Arama Kelimeleri: enerjisa iletişim bilgileri, enerjisa telefon no, enerjisa irtibat tel, enerjisa canlı destek, enerjisa müşteri temsilcisi, enerjisa şikayet hattı, enerjisa müşteri hizmetleri numarası, enerjisa çağrı merkezi numarası, enerjisa iletişim numarası, enerjisa çağrı merkezi, enerjisa müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu