Müşteri Hizmetleri

Ender Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ender Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Ender Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Ender Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Ender Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ender çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Ender müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Ender mağazalar zinciri ülkemizin en ileri gelen en yenilikçi ve en kaliteli mağazalar zinciri içinde bulunmaktadır. Yenilikçi hizmet anlayışı ile kurulduğu 1976 senesinden beri mağazacılık alanında büyük fark yaratmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında sahip olduğu 24 mağazasında ve yönetim binasında toplamda 1500’ü aşkım personel çalıştıran Ender mağazaları istihdam anlamında en iyileri içinde bulunmaktadır. Ender mağazaları kadın, erkek, çocuk, spor giyim, zücaciye, elektronik, parfümeri ve ev eşyaları çeşitlerinde en kaliteli ürünleri sağlamaktadır. Yapı olarak her zaman müşterilerin en iyi ürünü en iyi şartlarda olması gerektiğine inanan firma mağazalarının hepsinde bunu sağlamaktadır. Yurdumuzdaki en kaliteli, en moda ve en iyi tasarımlı ürünleri en ideal fiyatlara ve en uygun ödeme seçenekleri ile tüketicilerle buluşturmaktadır.

Ender Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin ve dünyanın en ünlü ve en popüler markaları ile satış anlaşması yapan firma bu sayede dünya modasını mağazalarında ayağınıza kadar getirmektedir. Ayrıca şirketin sunduğu Ender kart çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Mağazalarda tüm reyonlarda peşinatsız alış veriş imkânı, özel günlerde çok özel indirim imkânları ve çeşitli indirim ve fırsatlardan ücretsiz bir biçimde sms yolu ila haberdar edilme özelliği, alışverişten bir ay sonra ödeme olanağı, ay içinde istediğimiz bir gün ödeme seçeneği, peşin fiyatına 8 taksit olanağı ve özel ürünlerde kart sahiplerine ekstra indirim avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlar bir kartın sunduğu en mühim ve kapsamlı avantajlar konumundadır. Ender çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ender mağazaları ürün koleksiyonu anlamında ülkemizin en geniş yelpazesine sahip mağazaları içinde bulunmaktadır. Her zaman modanın yurdumuzdaki en yenilikçi firmaları içinde bulunan Ender mağazaları dünyanın tüm modasını en bi hayli hızlı ve en kaliteli biçimde mağazaları arayıcılığı ile uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile ayağınıza getirmektedir.

Ender Müşteri Hizmetleri Numarası

Ender çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numiçinden Ender ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Ender ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ender Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 212 255 71 20 – 21 (pbx)

Ender Mail Adresi
ender@endermagazalari.com

Arama Kelimeleri: ender çağrı merkezi, ender iletişim, ender müşteri hizmetleri, ender müşteri hizmetleri numarası, ender telefon numarası, ender irtibat tel, ender şikayet, ender şikayet var, ender mail adresi, ender çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu