Başvurular

En İyi Dershane Fiyatları 2021-2022

En İyi Dershane Fiyatları 2021-2022, kamu ve özel başvuru bölümümüzde En İyi Dershane Fiyatları 2021-2022 nasıl yapılır bilgi verelim istedik. En İyi Dershane Fiyatları 2021-2022 ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

En İyi Dershane Fiyatları 2021-2022

2021-2022 En İyi Dershane Fiyatları Tüm İller 

Dershaneler, eğitimi destekleyen kurumlardır. Dershane fiyat aralıkları tüm iller ve özel okullar 2021 – 2022 dönemi, fiyatlar ile ilgili bilgi verir. Dershane fiyat aralıkları tüm iller ve özel okullar 2021 – 2022 dönemi, genel fiyat aralıkları ile ilgiliki bilgileri bireylere sunar. Bunun yanında güncel dershane fiyat aralıklarında, alınan indirimler de dahil edilmelidir. Burslu okuyan öğrenciler olduğu gibi, kardeş bursu kazanan öğrenciler de bulunur. Kardeş bursu, aynı dershanede okuyan kardeşlere sağlanan kardeş indirimi olarak tanımlanabilir. Bu ve buna benzer indirimler, dershane sektöründe fiyat aralıkların değişmesine yol açar. Dershane fiyat aralıklarını araştıran ebeveynler, eğitim ve kaliteyi bir arada bulmak ister. Bunun bunun yanında, bütçelerine uygun dershaneler de velilerin ilk tercihleri olacaktır. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise kurs ve etüt fiyat aralıklarını İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa Dershaneler de buna uygun olarak, çeşitli indirimleri reklamlar ile açıklamar. Dershaneler aylık ne kadar? Hangi dershane daha iyi? En kaliteli dershaneler hangileri? Ücretsiz dershane var mıdır? gibi birden çok araştırılan sorunun cevabını makalemizde bulabileceksiniz. İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Diyarbakır ve tüm illerdeki dershane ve fiyatlarıni araştırmaya koyulduk. Final, Uğur, Kültür Sakarya, Fatih, Fen Bilimleri sizde en iyi dershane fiyat aralıklarını düşünüyorsanız detayları paylaşımı yaptık.

2021 – 2022 Dershane Fiyatları

Güncel dershane fiyat aralıkları, her sene değişiklik gösterir. Bu fiyatlar belirlenirken, belli kriterler göz önüne alınır. Böylelikle daha sağlam kararalar verilebilir. Her eğitim döneminin başında, en iyi dershane fiyat aralıkları da kullanıcılara açıklamalur. Böylelikle, daha bi hayli hızlı biçimde bilgi paylaşımı yapılır. Dileyen velilerin bilgi alma süreçleri de hızlandırılmış olur. Dershane fiyat aralıkları bazı etmenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu değişiklikler, fiyat aralıkların değişiminde öncelik nedenidir. 2021 – 2022 dershane fiyat aralıkları, eğitim kurumlarına göre şu biçimde sıralanabilir:

Dershane kaç TL?

Dershane fiyat aralıkları ve En kaliteli Dershaneler

Dershane fiyat aralıkları aylık

 • Uğur Dershanesi Fiyatları: 7 Bin-10 Bin TL
 • Limit Dershane Fiyatları: 5.000 TL-10.000 TL
 • Final Dershanesi Fiyatları: 5 Bin-10 Bin TL
 • Kültür Dershanesi Fiyatları: 5 Bin-10 Bin TL
 • Körfez Dershanesi Fiyatları: 5 Bin-9 Bin TL
 • Fatih Dershanesi Fiyatları: 8 Bin-15 Bin TL
 • Sınav Dershanesi 2021 Lise öğrencileri için kayıt ve yenileme fiyatları 10.000 TL ile 14.000 TL içindedır.
 • Birey Dershaneleri Fiyatı: 5.000 TL-10.000 TL
 • Sakarya Eğitim Kurumları Fiyatları: 5.000 TL-10.000 TL
 • Çözüm Eğitim Kurumları Fiyatları: 8.000 TL-15.000 TL
 • Fen Bilimleri Dershanesi Fiyatları: 6.000 TL-10.000 TL
 • Olimpiyat Dershaneleri Fiyatları: 5.000 TL-7.000 TL
 • Özel Kavram Dershaneleri:5.000 TL-10.000 TL
 • Pegem Dershanesi: 6 Bin-10 Bin
 • Sevinç Dershanesi Fiyatı:7.000 TL-12.000 TL
 • Açı Dershanesi fiyat aralıkları: 7.000 TL-13.000 TL

2021 2022 dershane kayıtları ne zaman?

2022 Dershaneler ne zaman başlıyor?

KPSS Dershane Fiyatları 2021-2022 ve Kurs Fiyatları

Her sınav için değişik bir kurs merkezi bulunur. LGS, TYT, AYT KPSS gib. Bu kurs merkezleri, öğrencilerine en iyi biçimde eğitim sağlamayı amaçlar. KPSS kursları, memur olmak isteyen bireylerin başarılı olmak zorunda oldukları bir sınavdır. Bu sınavın içinde, çeşitli soru tipleri bulunur. Bu soru tiplerini, başarıyla çözmek isteyen adaylar, kurs ve dershanelerden yardım alabilir. Böylelikle kısa bir sürede, sınav için başarılır bir seviyeye gelir.  KPSS kurs fiyat aralıkları, dönem başında hemen hemen olarak verilir. Bazı durumlarda, sınav kişilerina indirim uygulanabilmektedir. Yeni dönem kayıt ve dershane fiyatları için kurs merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz. Güncel KPSS dershane fiyat aralıkları şu biçimde özetlenebilir:

 • Pegem Dershanesi KPSS Ücreti: 2.500 TL ve 3.000 TL
 • Yediiklim Dershanesi fiyatı: 2.600TL ve 3.500 TL
 • Murat Eğitim Kurumları fiyatı: 2.500 TL ve 3.500 TL
 • Alfa Dershanesi: 2.500 TL ve 3.500 TL
 • Tasarı Eğitim Kurumları KPSS Fiyatları: 2.000 TL ve 3.500 TL
 • Yargı Akademi Dershanesi KPSS Fiyatı: 2.300 TL ile 3.000 TL

Butik Dershane Fiyatları İncelenmesi

Butik dershane türleri, en iyi destek eğitim merkezleri içinde yer alır. Normal bir kurs merkezine göre, öğrencilere daha fazla destek sunar. Bu desteğin neticesinde, öğrenciler sınavlarında daha başarılı olma olanağı elde eder. Az sayıda sınıf mevcuduna ek olarak, uzman eğitmenlerle desteklenmiş bir eğitim modeli bulunur. Böylelikle daha kaliteli bir eğitim metodu takip edilmiş olur. Sağlanan öğrenci koçluğu sistemi de, bireylerin başarıya ulaşmaları için iyi bir şans olarak görülür. Butik dershaneler, tercihte olduğunuz kurumlara göre farklı fiyat aralıklarında olabilir. Net bilgi için, kurs merkezleri ile görüşme sağlamanız gerekir. Daha ayrıntılı bilgileri, çeşitli kurs merkezlerinden edinebilirsiniz.  Butik dershane fiyat aralıklarının incelenmesi, karşımıza şu tabloyu çıkarır:

 • 12. Sınıf fiyat aralıkları ve Mezun Grubu için: 25.000 TL-40.000 TL
 • 9-10-11. Sınıf: 20.000 TL-30.000 TL
 • 8. Sınıflar için: 15.000 TL-25.000 TL
 • 5-6-7. Sınıf: 10.000 TL-20.000 TL
 • 2-3-4. Sınıf: 9.000 TL-15.000 TL

TUS ve Dus Dershane ve Kurs Fiyatları

TUS, tıpta uzmanlık sınavının kısaltılmış halidir. Doktorluk alanında uzmanlık kazanmak isteyen bireyler, bu sınavda başarılı olarak meslek hayatlarına başlayabilir. TUS, eğitim yaşamı boyunca görülen tüm konulardan sorumlu olunan zorlu bir sınavdır. Öğrenciler sınavda başarılı olmak için, bir çok çalışma şeklini dener. Kendilerine en uygun çalışma türünü belirlemeye çalışır. Ayrıca bu sürede çeşitli çalışmalarda bulunur. Kendilerine en uygun öğreticiler ile irtibata geçmeye çalışır. Bu zorlu zamanda dershane ve kurslar, sınava girecek öğrencilerin yanında yer alır. DUS, dişte uzmanlık sınavı ve TUS sınavlarında uzman kadroları ile öğrencilerin yanında yer alır. TUS dershane kurs ve fiyat aralıkları, 15 bin ile 30 bin TL içinde değişiklik gösterir. Yeni dönem kayıt fiyatlarınde, bazı durumlarda indirim de uygulanabilmektedir. Sağlanan destek eğitimleri ve kitap fiyatları bu ücret kapsamının dışında tutulmalıdır. Bu paketin dışında, yalnızca bu eğitimler için hemen hemen 5 bin TL ödeme yapmanız gerekir. En geniş bir şekilde bilgilere, TUS dershane ve kurslarından ulaşmak olabilecekdür. Yılın her günü, kurslardan bilgi ve destek alabilirsiniz. Dişte Uzmanlık Sınavı (DUS) için, DUS dershane fiyat aralıkları 15.000 TL ile 30.000 TL içindedır. DUS ve TUS eğitim paketleri bölgelere görede değişiklik oluşabilmektedir.

En İyi Dershane Fiyatları Ödemesi

Dershane ve kurs ödemeleri farklı şekillerde yapılabilir. Bu durum bireylerin tercihlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Yüksek meblağlar içeren dershane fiyat aralıkları, genelde taksit yöntemi ile ödenilmektedir. Dershaneler farklı ödeme olanakları ile kolay ödeme seçenekleri sunar. Bu ödeme seçenekleri, dönem içine de yayılabilir. Böylelikle ödeme şekillerinde daha fazla kolaylık olur. Dershanelere tek dönemlik ödeme yapılabilir. Bu durumda, dönem ücreti bir defada ödenmiş olur. Dershanelere aylık veya yıllık olarak da ödeme yapılmaktadır. Bu ödeme şekline, kayıt esnasında karar verilmektedir. Dershane fiyat aralıkları ödemesi, kurslara göre de değişiklik göstermektedir. Peşinat yükseldikçe, kurslar size daha fazla taksit yapma olanağı sunacaktır. Aylık taksitlendirme, ödemelerini daha rahat şekillerde yapmanızı sağlar. Her eğitim kurumu, bu hususta değişik bir politikaya sahiptir.

Güncel Etüt Merkezi Ücretleri

Öğrencilerin boş zamanlarını ders çalışarak geçirmek için tercih ettiği yerlere Etüt merkezleri denir. Liseler için etüt merkezi fiyat aralıkları 2 bin TL ile 10 bin TL, ilkokul, ortaokul için 1.500 TL ve 4.500 TL içinde değişebilmektedir.

Dershanelerin Eğitim Şartları-En İyi Dershane Fiyatları 

Tüm dershaneler, eğitim politikalarına uygun olarak farklı eğitim sistemleri uygular. Bu açıdan incelendiğinde özellikle velilerin eğitim şartlarını önceden merak ettiği görülür. Ödeme planı veya ücretten daha ziyade, öğrencilere verilen değere ve eğitim sistemine bakılmalıdır. Aksi takdirde, öğrencilerin aldıkları eğitimler, sınavlarda başarılı olmaları için yetmeyecektir. YKS, KPSS gibi bir çok sınav, öğrencilerin ümitle girdikleri sınavlardır. Aileler de yüksek ücretler ödeyerek, çocuklarının en iyi eğitimi almasını sağlar. Lakin bu durumda, dershanelerin eğitim şartları da göz önünde bulundurulmalıdır. Kursların şubeleri içinde bile bariz farklar görülebilir. Bu açıdan en iyi dershane tanımlaması yapmak da uygun olmayacaktır. Daha çok şube odaklı tanıtımlar incelenmelidir.

Yeni Eğitim Öğretim Döneminde Dershane Fiyatları

Her yıl olduğu gibi, bu sene da ebeveynler dershane fiyat aralıklarını merak etmektedir. 2021 yılı fiyat aralıkları, diğer senelera nazaran daha yükseldiği görülür. Üniversitelerin anahtarı olarak görülen dershaneler, her gencin ömründe bir kez olsun gittiği kurumlardır. Farklı eğitim sistemleri ve sürekli olarak gelişen eğitim metodları, dershanelerin geleceği ile alakalı bilgileri bizimle paylaşır. Yeni eğitim öğretim zamanında dershane fiyat aralıkları, en güncel biçimde kurslardan edinilebilir.

Dershane Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

 • Öğretmen Kadrosunun Kalitesi
 • Eğitim Merkezinin Kurumsal Olması!
 • Kaliteli Rehberlik Hizmeti ve Danışmanlık
 • Anlaşmalı Yayınevleri ve Ek Kaynak Desteği
 • Öğrenci-Öğretmen-Aile Üçlüsü İşbirliği!
 • Eğitim Kurumunun Fiziki Şartları

Kreş Ücretleri ve Anaokul Ücretleri 2021-2022

Özel Okul Fiyatları 2021-2022

Özel Üniversite Fiyatları Ne Kadar?

Üniversite Taban Puanları ve Sıralamaları 2021

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu