İnternet

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri, 2020 Yılında Türkiye’de Satışa Sunulan En İyi 3 Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon, mobil hatlar bölümünde En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri 2020 Yılında Türkiye’de Satışa Sunulan En İyi 3 Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon, ile alakalı bilgi vermek istedik.. Yazımızın detayında En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri, 2020 Yılında Türkiye’de Satışa Sunulan En İyi 3 Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon, başlığımızın ayrıntıları bulunmaktadır..

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri

2020 Yılında Türkiye’de Satışa Sunulan En İyi 3 Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri Akıllı telefon denildiğinde artık aklımıza birden fazla marka gelebiliyor. Çünkü şimdilerde her markanın kendine özgü ve kendine özgü çıkardığı yeni ve tamamen farklı özellikleri ve tasarımları mevcut. Bundan dolayı mobil cihaz seçimlerimizde biraz daha zorlanabilinmekte. Biz de bu paylaşımımızda seçimlerinizi biraz kolaylaştırmak için 2020 ve 2021 senelerın’da bizim olmasını isteyeceğimiz en iyi mobil cihazlar listesini bir araya getirdik.

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri

1. Huawei Mate 20 Pro

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri 1

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri

6.39 inç büyüklüğünde olan ekranı, 8 çekirdekli HiSilicon Kirin 980 Chipsetiyle çalışmaktadır ve 4200 mAh olan bataryası ile bu keyfi ne kadar kullanırsanız kullanın bir günün sonuna kadar kesinlikle getirebiliyorsunuz. Bunun bunun yanında normal bir kullanımda da iki günü rahatlıkla sizi yarı yolda bırakmadan kullanabiliyorsunuz.

Tabi yine normal özelliklerinden bahsedip kafanızı karıştırmak  yerine bu telefonun en fazla öne çıkan özelliği olan muhteşem kamerasından söz etmek istiyoruz. Arka tarafa tıpkı P20 Pro daki gibi, ilk kez geniş açılı 40MP’lik bir kamera, hemen altına 20 MP ve onun yanında ise 8MP’lik kameralar bulunmaktadır.

SPOTİFY ÜCRETSİZ PREMİUM HESAPLAR LİSTESİ

2. Huawei P20 Pro
En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri 2
@Huawei

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri Günümüzdeki en iyi mobil cihaz olarak seçilmek de P20 Pro, gerçekten bahsedildiği kadar iyi bir telefon diyebiliriz. Tabii sözde iyi olmasına değil de teknik olarak ayrıntılarına de bakalım.

  • Ekran: 6.1 inç OLED 1080 x 2240 px
  • İşlemci: Huawei Kirin 970
  • Ram: 6GB
  • Hafıza: 128GB
  • Batarya: 4000mAH

Bunlar gibi muhteşem özelliklere sahip bir telefon diyebiliriz. Tabii bu telefonun en öne çıkan özelliklerinden birinin ise şüphesiz kamera olduğunu aktarabiliriz. İlk olarak ön kısmına 24MP’lik harika bir kamera eklemişler. Arka bölümünde ise 40MP’lik ana kamerasının hemen altında 20MP ve 8MP’lik kameraları yer alıyor. Özetle kamera!

3. iPhone XS Max

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri 3
@Apple

Son günlerde özellikle fiyat hususunda adından epeyce söz ettiren iPhone XS Max, tabii ki bu listede olmayı bi hayli fazla hak ediyor. Çünkü şu an için fiyat olarak değil de performans olarak inceleme yapıyoruz.

Bu telefonun şüphesiz en iyi özelliği performansı. İçinde 6 çekirdek içinde yer alıyor olması ve işlemci bölümünde ise Apple A12 Bionic Chipset kullanılıyor olmasıdır. Aslını söylemek gerekirse bu işlemcinin dünya çapında ilk kez x serisinde kullanılması ve şu ana kadar üretilmiş olan en iyi işlemci olduğunu dile getirdiğimizde bizlere de söylenecek başka söz bırakmıyor.

4. Samsung’un Katlanabilir Telefonu

samsung katlanabilir telefon
@samsung

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri Başlıktan da anlaşılacağı gibi bu telefonun ismi halen belli değildir. Lakin şu anda isminden ziyade  nasıl bir biçimde bulunacağı daha mühim diyebiliriz. Çünkü görselinde de gördüğünüz gibi bu katlanılabilir bir telefon. Henüz satışa sunulmayan bu telefonun yeni nesle damga vuracağını rahatlıkla aktarabiliriz.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

5. Samsung Galaxy S9 Plus

en iyi mobil cihaz hangisi
@Samsung

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz Huawei ve iPhone’un biraz gerisinde arkasında kalan Samsung S9 Plus da aslında bi hayli iyi bir telefon diyebiliriz. Samsung’un
Samsung Exynos 9 Series 9810 Chipset’ini kullanan S9 Plus, 8 çkirdekli yapısı ile birlikte bi hayli akıcı ve güçlü  bir telefon diyebiliriz.

6. iPhone XR

en iyi mobil cihazlar 2019

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri Performans konusunu bi hayli fazla önemseyen Apple’ın bu listede ikinci bir telefonunun olması pek de enteresan olmasa gerek. iPhone XR, yukarıda bahsetmiş olduğumuz  XS Max ile aşağı yukarı aynı özelliklere sahip bir telefon fakat kullanırken farklılığını hissetmeyeceğimiz birkaç özellik kısılarak daha uygun fiyatlara kullanıcılara satılıyor. Bunun bunun yanında iPhone XS Max, 13.500 tl gibi bir fiyatlara satılırken kullanırken fazla bir fark hissetmeyeceğiniz bu telefon 7.900 tl lik bir fiyatla alıcılarına sunuluyor.

7. Samsung Galaxy A9

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri 4

Samsung bu telefonu ile çentikli ekrana aslında çok sıcak bakmadığını bizlere belli etmektedir. Lakin iş kameraya gelince arkaya tam 4 adet kamera yerleştirdiğini göze çarpıyor.

Ana kamera olarak 24 MP bir kamera bizi karşılıyor. İkinci kamera ise ekstra geniş açılı fotoğraflar için 8 MP olarak yerleştirilmiş. Otomatik odaklama ve optik Zoom için bunların hemen altında bulunan 10 MP ve Derinlik Algısı (Bokeh) efekti için de 5 MP lik son kamerayı eklemiş bulunmaktadırlar. Yani görünüşe göre bu telefon ile kötü fotoğraf çekmek pek olabilecek değil.

2020 Yılında Türkiye’de Satışa Sunulan En İyi 3 Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon

8. Samsung Galaxy Note 9

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri 5

Samsung Galaxy Note serisinin devam tasarımı olon bu telefon kamera özelliğinin aksine olarak performans kabiliyetleri ile bizleri gerçekten etkilemeyi başarıyor. Yonga seti olarak Samsung Exynos 9 Series 9810 chipsetini kullanan Note 9 ana işlemcisi olarak 8 çekirdek ile birlikte Quad-core 2.7 GHz Mongoose M3 CPU kullanmaktadır. Bu da bize gerçekten  fazlası ile yetecek bir performans sağlıyor diyebiliriz. Kamera bölümünde ise f1.5 diyafram açıklığında ve 12 MP çözünürlüğünde birinci kamera, f2.4 diyafram açıklığında ve yine 12 MP çözünürlüğünde ikinci bir kamera bizleri karşılıyor.En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri

9. Nokia 9

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri içinde bulunan bir diğer cihaz ise Nokia 9 serisinin devamı olarak üretilecek olan bu telefon 2020 ve 2021 senesinde çok fazla ses getireceğe benziyor. Tabi ki ses getireceğinin düşündüğümüz resimde de göründüğü gibi en belirgin özelliği kamera özellikleri. Bunun bunun yanında bu telefonda tam anlamıyla 6 tane kamera bulunacağı bilgisi yer alıyor. Performans olarak ta kendini ispatlamayı başarırsa, 2020 ve 2021 senesinin en iyi telefonlarından birinin bu bulunacağını aktarabiliriz.

10. iPhone X
En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri 7

iPhone serisinin 2019 senesinde en fazla fazla ses getiren telefonları içinde bulunan iPhone X’i de 2021 telefonları arasına rahatlıkla ekleyebiliriz. Çünkü diğer markaların bu özelliklerle bir telefon çıkartacağı pek beklenmiyor. Dolayısı ile bu telefon da 2021’nin En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri en iyi mobil cihazları içinde olmayı bi hayli fazla hak ediyor.

Teknolojinin ilerlemesi ile her geçen daha özellikli ve daha güçlü telefonla çıkmakta ve siz değerli okurlarımız için en iyi telefon listesini araştırmaya sürdürmekteyiz.

En İyi Akıllı Telefonlar Ve Özellikleri yazımızla alakalı yorumlarınızı bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu