Başvurular

En Az Lise Mezunu Belediye Düz Memur Alımı Başvurusu 2022

En Az Lise Mezunu Belediye Düz Memur Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde En Az Lise Mezunu Belediye Düz Memur Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. En Az Lise Mezunu Belediye Düz Memur Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

En Az Lise Mezunu Belediye Düz Memur Alımı Başvurusu

Resmi kamu personeli alımı için iş ilanları yayınlanıyor. Yapılan en son resmi ilan ile Belediye bünyesine minimum lise mezunları içinden Türkiye genelinden başvuru yapılabilecek düz memur kadrolarında çalıştırılacak işçi alımı yapılacak.

Afyonkarahisar Özburun Belediye Başkanlığı Memur Alımı

Özburun Belediye başkanlığı bünyesine yapılan ilan açıklamasına göre KPSS puanı esas alınarak açıktan düz memur ataması yapılacak.

Yapılan açıklama ile 1 kişi memur alımı kadın ve erkek herhangi bir lise mezunu adaylar içinden 2020 KPSS P94 puanı minimum 70 olan bireyler içinden,

1 kişi memur alımı Lisans Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölüm mezunu, B sınıfı ehliyeti olan ve 2020 yılı KPSS P3 puanı minimum 60 olan adaylar içinden seçilecek.

Başvuru yapacak personel adaylarının memurlar kanunu memur olma genel şartlarını taşımaları, Türk Vatandaşı olmaları, erkek adayların askerlik görevi ile alakalı olarak askerlik ilişiği olmaması, askerlik çağına gelmemiş olması veya askerlik görevini yapmış yahut ertelemiş, yedek grubuna geçmiş olması gibi şartlar bulunmaktadır.

Belediye Memur Alımı Başvurusu

Özburun Belediye memur alımı sözlü sınavına katılabilmek için adayların 24 Ocak 2022 tarihi ile 26 Ocak 2022 tarihleri içinde başvurularını elektronik olarak “ozburun.bel.tr” adresinden, bizzat yahut iadeli taahhütlü posta yolu ile Özburun Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu