Başvurular

En Az Lise Mezun Öğretmenevi Personel Alımı (Kamu 18-40 Yaş) 2022

En Az Lise Mezun Öğretmenevi Personel Alımı (Kamu 18-40 Yaş) 2022, iş başvuruları bölümünde En Az Lise Mezun Öğretmenevi Personel Alımı (Kamu 18-40 Yaş) ile ilgili bilgi aktaracağız. En Az Lise Mezun Öğretmenevi Personel Alımı (Kamu 18-40 Yaş) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

En Az Lise Mezun Öğretmenevi Personel Alımı (Kamu 18-40 Yaş)

Öğretmenevi Personel Alımı İŞKUR İlanları Duyurusu

En az lise mezunu adaylar içinden 18 ile 40 yaş içinde olan bireyler içinden bu alım yaşanacaktir. Kamu kurumu başvuruları internet üzerinden alınacaktır. Başvurusu başlamış olup 1 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar İŞKUR 00006306807 ilan numarası ile başvuru yapılacak. İŞKUR ilanı dışında başvuru alınmayacak.

Kırşehir Öğretmenevi Başvuru İstenen Belgeleri

Başvuru Dilekçesi doldurulması gerekiyor. Nüfus Cüzdanı aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi gerekmektedir. Son bir ay içinde alınmış Adli Sicil Belgesi (e-devlet sistemi üzerinden de alınabilir.). Diploma yahut Geçici Mezuniyet Belgesinin aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi verilecek. Erkek adaylar için son bir ay içinde alınmış Askerlik Durum Belgesi (E-devlet sistemi üzerinden alınabilir. Sağlık Raporu gerekiyor. Başvurulan pozisyona ait sertifika aslı ve fotokopisi gerekiyor. İş deneyimine ait SSK dökümü isteniyor.

Öğretmenevi Personel Alım Başvuru Şartları

En az lise mezunu olmak.

İlan tarihi itibariyle 40 yaşını aşmamış olmak.

Aşçı olarak minimum (minimum bir yılı kamu kurumu olmak üzere) 5 yıl iş tecrübesi olduğunu (SSK meslek kodu 5120.10 dökümüyle) belgelemek.

Yiyecek ve içecek hizmetleri alanında ustalık ve usta öğreticilik belgesi sahibi olmak.

Aşçı alımı hijyen eğitimi belgesine sahip olmak.

Kırşehir merkez ilçe sınırları içinde ikamet ettiğini belgeleyen yerleşim yeri belgesi sunulacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu