Başvurular

En Az İlkokul Mezunu Belediye İşçi Alımı Yapacak 2022

En Az İlkokul Mezunu Belediye İşçi Alımı Yapacak 2022, iş başvuruları bölümünde En Az İlkokul Mezunu Belediye İşçi Alımı Yapacak ile ilgili bilgi aktaracağız. En Az İlkokul Mezunu Belediye İşçi Alımı Yapacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

En Az İlkokul Mezunu Belediye İşçi Alımı Yapacak

İŞKUR kurum dışı kamu işçi alımı iş ilanlarına minimum ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapa bilecekleri ilan yayınlandı. Kamu belediyesi aracılığıyla minimum ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapa bilecekleri altı çizildi.

Bolu Yeniçağa Belediyesinin yayınlamış olduğu iş ilanına göre bünyesine işçi alımı yapılacak olup işçi unvanın niteliği ise Beden İşçisi (Genel) olmuştur. Çalışmaya hak kazanan adaylar için alım daimi kadroda olacaktır.

İşçi Alım Başvurusu Nasıl Yapılır

İşçi olarak çalışmak isteyen adaylar için başvurular Asilbey Mahallesi Yaşar Çelik Caddesi No:6 / A Yeniçağa adresine şahsen yahut posta yolu ile istediğimiz belgelerin adrese iletilme yolu ile yapılacaktır.

Bolu Yeniçağa Belediyesinin iş ilanına başvuru yapacak adaylar için başvurular 24 Aralık 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanmıştır. Adaylar başvurularını en geç 4 Ocak 2021 tarihine mesai saatleri kapsamı içinde yapmaları gerekmektedir.

Kimler İşçi Olabilir?

Bolu Yeniçağa Belediyesi adı altında işçi olmak isteyen adayların minimum ilkokul mezunu olması gerekiyor. Yani ilkokul, ortaokul, lise, ön lisans, lisans ve daha üstü öğrenim durumları kabul edilmektedir.

Başvuru yapacak adayın iş sağlığı ve güvenliği sertifikalı olması gerekmektedir.

bolu-belediye-personel-alimi.jpg

İlk yardım sertifikasına sahip olan bireyler işçi ola bilecektir.

En son adayların bolu ili Yeniçağa beldesinde ikamet etmek şartı aranmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu