Başvurular

En az İlkokul mezun Antalya Belediye personel alımı 2022

En az İlkokul mezun Antalya Belediye işçi alımı 2022, iş başvuruları bölümünde En az İlkokul mezun Antalya Belediye işçi alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. En az İlkokul mezun Antalya Belediye işçi alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

En az İlkokul mezun Antalya Belediye işçi alımı

Yayınlanan yeni kamu personel alım iş ilanları İŞKUR ile ilan edilmeye sürdürmekte. Bu defa Antalya Büyükşehir Belediye bünyesine minimum ilkokul mezun yeni 12 kamu personeli alımı yapılacak. Antalya Belediye bünyesine alınacak personeller daimi ve tam zamanlı olarak düzenli çalıştırılacaklar.

Antalya Personel Alımı Bilgileri

Antalya işçi alımı personeller Belediye çevre koruma ve kontrol dairesi başkanlığınca yürütülen ve tespit edilen sınırlar içinde kalan denizlerde gemi ve deniz araçlarından kaynaklanan deniz kirliliğinin tespiti başta olmak üzere, deniz araçlarının atıklarını toplamak deniz kirliliğini önlemek ve çevre ile alakalı diğer görevleri yürütmek işini yapmak üzere daimi işçi olarak alınacaklar.

Antalya Belediye 12 Çevre Elemanı Personel Alımı Başvur Şartları

12 çevre elemanı olarak alınacak personeller de deneyim şartı aranmamakta,
Adayların minimum ilkokul mezunu olması,

Kadın ve erkek adayların minimum 18 yaşından büyük olması,

Adayların Milli Eğitim onaylı tehlikeli ve Çok Tehlikeli işlerde her türlü atık madde kurs belgesi bulunması,

Yine milli eğitim onaylı tıbbi atık eğitim belgesi olması,

Adayların Antalya merkez ve ilçelerinde ikamet etmesi tercih edilmekte,

Adayların üniversite veya sivil havacılık kurumundan İHA 1 sınıfı insansız hava aracı ticari pilot belgesi sahibi olması!!

Yukarıda gösterilen belgeye sahip olan zatların İŞKUR başvurularını yapmaları sonrasında 15 Haziran 2021 tarihi 05.00 kadar Büyükşehir İşçi ilişkileri müdürlüğüne bu sertifikalarını ibraz etmeleri gerekmekte.

Belediye Başvurusu Ne Zaman Bitiyor

Belediye personel alım başvuruları İŞKUR 00006066002 iş ilan numarası ile 11 Haziran 2021 tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden yada alo 170 hattı üzerinden başvuruların yapılması gerekmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu