Bilgi Arşivi

Emlak Konut İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Emlak Konut İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Emlak Konut İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Emlak Konut İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Emlak Konut İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Emlak Konut’ta çalışmak isteyenlere müjde! Emlak Konut iş ilanları, iş başvurusu, Emlak Konut işçi alımı haberleri makalemizde.

Emlak Konut, ülkemizdeki en bilinen konut inşa firmalarından biridir. 1987 senesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyete başlayan Emlak Konut, Türkiye genelinde birden fazla projeye imza atmıştır. Ayrıca TOKİ çalışmaları da Emlak Konut aracılığıyla yürütülmektedir.

Emlak Konut Güncel İş İlanları

Emlak Konut adı altında faaliyet göstermek isteyen bireyler, iş ilanlarını düzenli olarak takip etmelidir. Zira alımların büyük bir bölümü ihtiyaca bağlı olarak şekillendiği için değişkenlik gösterebilmektedir. Emlak Konut güncel iş ilanlarına iş ilanı yayını yapan internet sitelerinden ulaşabilmeniz olabilecekdür. 

Emlak Konut adı altında çalışmak isteyenler, mutlaka 18 yaşını tamamlamış olmalıdır. Bunun bunun yanında, inşaat sektöründe faaliyet gösterecek olan bireyler, alakalı yükseköğrenim eğitimlerini tamamlamış olmalıdır. Zira inşaat sektöründe yapılacak en ufak bir hata bile geri dönüşü olmayan sonuçları bununla birlikte getirebilmektedir. 

Emlak Konut İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Emlak Konut aracılığıyla oluşturulan ilanları görmek ve başvuru yapmak için şirketin resmi internet sitesini kullanabilmeniz olabilecekdür. Lakin bilinmesi gerekir ki, bu şirketin bünyesine ekleyeceği personellerin büyük bir bölümü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Bu demek oluyor ki, KPSS sınavına girilmesi ve firma aracılığıyla değerlendirilmeye alınacak puanın tutturulması gerekmektedir. Daha sonra mülakatlar düzenlenmekte ve adaylar bu mülakatların neticesinde personel olma hakkı kazanmaktadır. 

Emlak Konut İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Emlak Konut, bi hayli geniş çaplı hizmetler vermektedir. Bu nedenle, bu firmada birden fazla farklı alanda personel görev yapmaktadır. Alımlar, ihtiyaca göre değişkenlik göstermekle birlikte, bazı pozisyonlara daha fazla alım yapıldığı bilinmektedir. Aşağıda bulunan listeye göz atarak alım yapılan pozisyonları öğrenebilirsiniz. 

  • İnşaat Teknikeri
  • Muhasebe Uzmanı
  • İnşaat Mühendisi
  • Şantiye Şefi

Emlak Konut personel alımlarını internet üzerinden takip ederek daha fazla bilgi edinebilmeniz olabilecekdür. Zira işçi alımı gerçekleştirilen birimler kapanmakta ve bir sonraki gereksinimde yeni departmanlar açılmaktadır. Bu nedenle iş ilanları sürekli olarak olarak değişebilmektedir. Emlak Konut internet sitesine giriş yaparak iş ilanları, personel alımları, çalışan alım şartları gibi önemli detayları öğrenebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu