Müşteri Hizmetleri

Eminevim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Eminevim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Eminevim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Eminevim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Eminevim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Eminevim faaliyetlerine 1991 senesinde İstanbul İş Hanında bir kaç arkadaşın sırayla araba alması maksadıyla eminotomotiv adıyla başlamıştır. İlk zamanlar sırayla araba alma mantığı üzerine kurulmasına rağmen 2005 senesinden ibu yana şuan ki adını aldı ve Türkiye’ye faizsiz ev alma yöntemini getirdi. İlk zamanlar bireylerin ne kadar güvenli bir sistem diye sorgulamasına rağmen Eminevim 25 yıllık geçmişinde binlerce kişiyi ev ve araba sahibi yaptı. Eminevim’in tercih edilmesinin en büyük etkenleri faizsiz olması ve düşük maliyet ile hizmet sunmasıdır. Ayrıca esnek ödeme olanaklarına olanak sağlamaktadır.

Eminevim’de ilk aşama olarak alınacak evin tutarı belirlenir. Sonraki etapta ise taksitlendirme planlaması yapılır. Bu taksitlendirme 60-120 ay arası olmaktadır. Taksit sayısı bunun yanı sıra gruptaki kişi sayısını belirlemektedir. Eğer 100 taksitle ev alma grubuna girdiyseniz gruptaki kişi sayısı 100 olmaktadır. Gruptaki bireylerin her ay ödediği taksitle bir insana ev alınır. Bu sistemle evlerde yapılan güne benzemektedir. Toplanan parayla sıra kimdeyse ona ev alınır. Lakin ev alınan birinin ödemesi bitene kadar evine ipotek konulur. Eğer kurada ilk sıralarda bulunursanız diğer kullanıcılardan daha fazla para ödemek durumunda kalırsınız. Çünkü sonradan ev alacak bireyler kirada kalmaya devam edeceği için onlardan daha fazla para gitmektedir. Bunun engellenmesi için Eminevim’de kira yardımı modeli getirilmiştir. Yani kurada ilk sırada çıkmasanız dahi kira yardımı kuralıyla bir kaybınız olmamaktadır. Kura size gelene kadar ödemeler ufak ufak azalış göstererek devam etmektedir. Sıra size geldiğinde ise bir miktar artarak sabit bir biçimde kalacaktır. Kurada 100. sırada olursam ne olacak diye sorarsanız; Eminevim buna da her katılımcı en geç 50. ayda evine kavuşacaktır yöntemini getirmiştir. Yani her katılımcı en geç katıldığı taksit sayısının yarısında evine kavuşacaktır. Bundan sonra da her katılımcının taksit tutarı sabitlenip bitene kadar o biçimde sürecektir. Şimdi gelelim Eminevim’in iletişim bilgilerine:

Eminevim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 36 46

Adres
Mahir İz Cad. No: 43 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

Arama Kelimeleri: eminevim iletişim bilgileri, eminevim telefon no, eminevim irtibat tel, eminevim canlı destek, eminevim müşteri temsilcisi, eminevim şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu