Müşteri Hizmetleri

Elle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Elle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Elle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Elle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elle çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Elle müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Elle şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Elle müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Elle, 1977 senesinde İstanbul’da kurulan ayakkabı markasıdır. Üretimlerini İstanbul’da bulunan Gedikpaşa’da gerçekleştirmeye başlamış ardından Hadımköy’de üretimlerine devam ettirmiştir. Ayakkabı, çanta ve aksesuar gibi ürün gruplarında faaliyet gösteren Elle, bir çok kesim aracılığıyla bi hayli beğeni alan ve müşteri tatminiyeti bi hayli yüksek bir firmadır.

Elle’de bulunan ürün grupları şöyledir; Günlük Spor, Topuklu, Sandalet, Babet, Abiye, Oxford, Dolgu Topuk, Terlik, Bot, Bohem, Espadril, Klasik Cüzdan, Kartlık, Bileklik, Anahtarlık, Kemer, Cüzdan, Kartlık, Anahtarlık, Bileklik, Çanta.

Elle Çağrı Merkezi Numarası

Kadın ve erkek ayakkabı modasında öncü marka olarak Elle herkesin gözde mağazasıdır. Aynı zamanda ayakkabıya ek olarak çanta ve aksesuarlarıyla da göz dolduran ve hayranlık uyandıran kaliteli işçiliği ile birlikte çeşitliliğini çokluğu her zevke hitap eden bir marka halinde getirmiştir. Bünyemizde satılan ürünlerden herhangi birisini satın almış olan üyelerimiz muhakkak güvenli bir alışveriş içinde olduklarını da bilmelilerdir. Zira ürünle alakalı bir sorun meydana gelirsa çağrı merkezlerimizde hizmet veren müşteri temsilcilerimizi aramanız halinde hakimiyetlerini sorunu çözme noktasında mutlak surette sağlayacaklardır. Bizim için sizlerin tatminiyeti en az ürünlerimizin kalite ve güzelliği kadar önem teşkil eder. Elle çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Elle Müşteri Hizmetleri Numarası

Her yaştan kadın ve erkek için ürün yelpazemizi geniş bir açıda tutarak Elle olarak her kesime hitap etmek de üstlenmiş olduğumuz misyonlardan yalnızca bir tanesi. Sitemiz veya mağazalarımızdan yaptığınız alışverişlerde yaşadığınız her problem veya olabilecek bir aksaklık için bizlere mutlaka ulaşın. 0850 360 35 53 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak işinde uzman ve çözüm odaklı çalışan müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz. Yapmış olduğunuz görüşmeler kayıt altında tutulacağı gibi tüm kişisel verilerinizin de korumamız altındadır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Ellemüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Elle Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Elle bir kalite simgesi marka olarak üyelerinin her türlü soru ve poblemlerinda yanlarında olan bir markadır. Özel tasarımlar, rahat kalıplar, her zevke uygun modeller ve fark yaratan imzamızı taşıyan ürünlerimizi üyelerimize sunmaktayız. Bunun yanında tarz olmanın yanında üyelerimizin satın almış olduğu ürünlerden tatmin olmalarını sağlamak ve olası bir sorunda bunu çözmek de en asli görevimizdir. 0850 360 35 53 numaralı çağrı ve destek hattını arayarak goğrudan müşteri hizmetleri temsilcimize bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Elle müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Elle Şikayet Hattı

Elle müşteri şikayet hattı her türlü istek, öneri ve şikayetleriniz için hizmet vermektedir. Belirtmiş olduğumuz müşteri hizmetleri numaramızı arayıp karşılaşmış olduğunuz sorununizi anlattıktan sonra iletisim@elleshoes.com adresinden de ekstra bir şikayet formu doldurabilir ve durumunuzu müşteri temsilcilerimize bildirebilirsiniz. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünde bulunan “iletişim formu” kutucuğunda bulunan boşlukları uygun bir biçimde ve sorununizi ifade eder tarzda doldurarak bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Elle müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Elle şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Elle’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Elle ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, siparişinizin durumunu öğrenebilir, iade ve değişim ile ilgili destek alabilir; soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Elle Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 360 35 53

Arama Kelimeleri: elle deri iletişim bilgileri, elle deri telefon no, elle deri irtibat tel, elle deri canlı destek, elle deri müşteri temsilcisi, elle deri şikayet hattı, elle deri müşteri hizmetleri numarası, elle deri çağrı merkezi numarası, elle deri iletişim numarası, elle deri çağrı merkezi, elle deri müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu