Bilgi Arşivi

Elk Motor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Elk Motor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Elk Motor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Elk Motor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Elk Motor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Elk Motor’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Elk Motor bünyesine dahil olup Elk Motor iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Elk Motor işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Elk Motor’un açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2011 senesinde Yılmaz Redüktör hissedarları aracılığıyla Çerkezköy Organize Sanayi  bölgesinde kurulan Elk Motor,  sürekli olarak gelişme ilkesiyle çıktığı yolda sektörde emin adımlarla yürümekte. 40.000 metrekarelik kapalı alanda farkı verimlilik sınıflarında ve farklı güçlerde çeşitli trifaze asenkron motor üretmektedir.

%100 Yerli sermaye ile sürdürdüğü Ar-Ge ve mühendislik faaliyetleri ve özgün tasarımları ile Avrupa standartlarında üretim gerçekleştiren Elk Motor, en güncel kalite ve iş sağlığı belgelerine sahiptir. Performanslı ürünleri düşük fiyatlı olarak üreterek müşterileri ile buluşturan Elk Motor, yıllık olarak ürettiği 350.000 adet motor ile üretim kapasitesine en üst düzeylere çıkartmıştır.

10 Yıl gibi kısa bir sürede sektörün dinamiklerine hakim olarak bi hayli hızlı bir büyüme gösteren Elk Motor,  kısa bir sürede elektrik motoru sektöründe tanınmış hale gelerek ülkemizin önder elektrik motor üreticilerinden birisi olmuştur.

Elk Motor İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuElk Motor İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Elk Motor İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kısa sürede gösterdiği büyümeyi sürdürmek amacı ile sürekli olarak olarak işçi alımı gerçekleştiren Elk Motor, bu bağlamda tüm iş ilanlarını Kariyer.net adresi üzerinden yayımlamaktadır.

Ülkemizin en bilinen kariyer portallarından birsi olan kariyer.net adresi üzerinden Elk Motor’a başvuruda bulunmak için izlenmesi gereken iki basit adım bulunmakta. İlk olarak kariyer.net adresine giderek sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye OL yazısına tıklayarak üye olmalısınız.

Dakikalar içinde bitirdiğiniz üyelik işlemlerinden sonra güncel olarak hazırlanmış bir özgeçmişi bu üyeliğe yüklemelisiniz. Özgeçmişinizi de kariyer.net adresine yükledikten sonra Elk Motor adı altında yayımlanmış olan tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresine gitmeden hemen şimdi mevcut iş ilanlarını görüntülemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Elk Motor İş İlanları

Elektrik motoru sektörünün gün geçtikçe daha büyük bir hal almasıysa sürekli olarak olarak büyümeye devam eden Elk Motor bu bağlamda güncel olarak personele ihtiyaç duymaktadır. Açılan sınırlı iş ilanlarından basit bir şekilde haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1Malzeme Planlama MühendisiTekirdağ
2Teknik RessamTekirdağ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu