Başvurular

Elazığ iş ilanı ile Sivrice Belediyesine 5 daimi personel alınıyor 2022

Elazığ iş ilanı ile Sivrice Belediyesine 5 daimi personel alınıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Elazığ iş ilanı ile Sivrice Belediyesine 5 daimi personel alınıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Elazığ iş ilanı ile Sivrice Belediyesine 5 daimi personel alınıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Elazığ iş ilanı ile Sivrice Belediyesine 5 daimi personel alınıyor

İŞKUR kamu iş ilanları ile Elazığ ili Sivrice Belediyesi adı altındaki personel şirketine 5 Temizlik personeli kamu personeli alımı yapılacak. Alınacak kamu personelleri sürekli olarak olarak çalıştırılacaklar. Alınacak temizlik personelleri Sivrice Belediye Başkanlığı temizlik işleri biriminde saat 08:00 ile 17:00 içinde çalışacaklar.

İlkokul mezun belediye işçi alımı

Sivrice belediyesi işçi alımına başvuracak adayların minimum ilkokul mezunu olması,

Adayların 18 yaşını tamamlamış olması,

Personel adaylarının askerlik ilişiği bulunmaması askerliğini yapmış, askerlikle ilişiksiz, askerliğini erteletmiş olması,

Alınacağı Belediye kadrosunda bulunan kendisine verilecek işleri devamlı bir surette yapabilmesine engel olacak herhangi bir hastalığı bulunmaması,

Devlete karşı işlenen suçlar türünden herhangi bir suç ile mahkum olmaması,
Sivrice Belediyesi Sivrice beldesinde ikamet eden adayların başvurularını kabul edecek.

Belediye iş ilanına şartları taşıyan bireyler için başvuru 23 Nisan 2021 de bitiyor.

Belediye iş ilanı başvuruları çok kısıtlı bir tarih aralığında yapılacak olup 19 Nisan 2021 tarihinde başlayıp 23 Nisan 2021 tarihinde başvuruları sona erecek. Başvuracak adaylar başvurularını Sivrice Belediye başkan yardımcısına yapacaklar.

Başvuru için gerekli belgeler;

Adayların kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, yerleşim yeri belgesi, sağlık raporu, askerlik durumunu gösterir belge öğrenim durumunu gösterir belge ile başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvuru sonrasında belediye adresinde mülakat yapılacak

Adayların gösterilen evraklar ile başvuruları sonrasında 30 Nisan 2021 tarihinde belediye adresinde alınacak personellere mülakat yapılarak kamu personelleri alınacak.

sivrice-belediye-is-ilani.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu