Bilgi Arşivi

Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Elâzığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1945 senesinde Almanlar aracılığıyla yapılan ilk binası ile sağlık hizmeti vermeye başlayan kurum, 1984 senesinde kadar aynı binada hizmet vermiş ardındandan ise poliklinik binası eklenmiştir.

1960lı senelerde eklenen göğüs servisi de bunun yanı sıra yenilenerek göğüs – intaniye ve psikiyatri servisi olarak hizmet vermesi sağlanmıştır. 1998 senesinde bir ek binanın temeli atılmış 150 yatağa sahip bu bölüm fakat 2006 senesinde hizmete alınabilmiştir.

Yine 2006 senesinden bu yana çeşitli modernizasyonlar geçiren kurumda nükleer tıp ve hemodiyaliz üniteleri kurulmuş bu sayede daha kapsamlı bir alanda sağlık hizmeti vermesi sağlanmıştır.

2007 senesinde TS-ISO-EN 9001:2000 Kalite Belgesi alarak değerini arttıran kurum bunun yanı sıra Sağlık Bakanı aracılığıyla Türkiye’nin en başarılı hastanelerinden biri olarak belirlenmiştir.

Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuElazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Elâzığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fırat üniversitesi adı altında üniversite hastanesi olarak hizmet vermekte olan kurum, bu statüsü sebebiyle çeşitli yollardan işçi alımı yapabilmektedir. İlk olarak her devlet kurumunda olduğu gibi anlaşmali ve kadrolu olarak işçi alımı yapma yetkisi bulunan kurumun iş ilanlarına ilan.gov.tr, İŞKUR ve resmi gazete kanallarından varabilirsiniz.

Tüm ilanların bağlı oldukları mevzuat ve yönetmeliklere ek olarak adaylardan istenen gereklilikler de bu sayfalarda yayımlanan ilanlarda söylenmektedir.

Aynı zamanda üniversite bünyesi üzerinden de alım gerçekleştiren kurum, çeşitli taşeron firmalar aracılığı ile temizlik, güvenlik ve yemek gibi hizmetleri almaktadır. Bu bağlamda şehrinize bulunan bu firmalar ile de iletişime geçerek hastane adı altında çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Elâzığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Kurumda anlaşmali yahut kadrolu alım fark etmeksizin belirli pozisyonlar için adaylardan KPSS puanı istenebilmektedir. Bu bağlamda başvuru yapacağınız pozisyon ile alakalı önceden bilgi sahibi olarak bu gereklilikleri yerine getirerek diğer adaylar karşısında öne geçme şansı yakalayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu