Müşteri Hizmetleri

El Emeği Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

El Emeği Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde El Emeği Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. El Emeği Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

El Emeği Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

El Emeği, Haziran 2017 tarihinden bu yana TRT1 ekranlarında yayına giren bir televizyon programıdır. El Emeği, her hafta cumartesi günleri saat 09.00’da TRT1 ekranlarında seyredenleriyle buluşmaktadır ve bi hayli çok izleyeni bulunmaktadır.

El Emeği programının genelde konsepti şu biçimdedir; evini, ev dekorasyonunu yenilemek isteyen, maddi durumu yetersiz fakat evinin bakımdan geçmesi gereken bireyler yahut maddi olarak durumu yeterli fakat dekorasyon hususunda bir düşüncesi bulunmayan bireyler programa başvuruda bulunurlar. Ardından işinde profesyonel olan iç mimar ve el emeği ustası hanımlar ev dekorasyonu ve eski eşyaların tadilatı, bambaşka bir görünüme sahip olmaları için çalışırlar.

El Emeği televizyon programının 0530’lu El Emeği telefon numarası yahut El Emeği Whatsapp numarası gibi bir irtibat numarası bulunmaktadır. Ayrıca aşağıda dile getirdiğimiz bağlantı aracılığıyla programa başvuruda bulunabilir; evinizin yenilenmesi için talep de bulunabilirsiniz.

El Emeği Programı İletişim Telefon Numarası
0530 311 59 22

El Emeği Programı Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0530 311 59 22

El Emeği Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: el emeği iletişim bilgileri, el emeği telefon no, el emeği irtibat tel, el emeği canlı destek, el emeği müşteri temsilcisi, el emeği şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu