Müşteri Hizmetleri

Ekici Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ekici Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Ekici Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Ekici Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Ekici Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu paylaşımımızda Ekici müşteri hizmetleri, Ekici çağrı merkezi, Ekici şikayet, Ekici müşteri hizmetleri numarası gibi konular ile ilgili bilgi vereceğiz.

Ekici Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin en büyük ve köklü 1000 şirketi arasına girmeyi başarmış olan Ekici peynir, 1957 senesinden bu yana yalnızca peynir hususunda hizmet vererek alanına yoğunlaşmış ve bu alanda en iyi hizmeti sunan mühim bir firmadır.

Kalitesi, hijyene önem veren, ciddi ve istikrarlı politikası, en doğal ürünleri en iyi biçimde üyelerine sunarak uzun senelerdır sektöre hizmet vermiş ekici peynir, tüm yenilikleri takip ederek çalışanlarına sürekli olarak eğitimler aldırmaktadır.

İşini en iyi ve en doğru biçimde yapmak için üstün çaba ve azim gösteren şirket, müşterilerinden gelecek önerilere yahut olabilecek en ufak şikayetlere de oldukça önem vermektedir. Bu nedenle ekici müşteri hizmetleri her hususta üyelerine yardımcı olmak, istek, öneri ve şikayetlerini değerlendirmek ve çözümler sunmak için çalışmaktadır.

Ekici peynir, müşteri gereksinimlerine en uygun biçimde yanıt vermek, müşterilerinden gelen tüm bildirimleri dikkate alarak, şikayet ve istekleri en bi hayli hızlı biçimde çözümlemek, etkin iletişim kurmak ve müşteri tatminiyeti sağlamak maksadıyla sürekli olarak eğitimlerin verildiği bir müşteri temsilcisi kadrosu bulunmaktadır.

iletişim becerileri yüksek, alanında işinde uzman ve uzman bireylerden oluşan bir müşteri hizmetleri ekibine sahip olan Ekici peynir, hiçbir hususta kaliteden ödün vermemektedir.

Ekici peynir, yalnızca uzman olduğu alanda faaliyet göstererek tüm ilgi ve konsantrasyonunu yalnızca bu işe yönlendirerek en iyi hizmeti verme çabasındadır. Bu nedenle belirlemiş olduğu kalite politikasından asla ödün vermemektedir.

Ulusal ve ülkeler arası standartlarda üretim yapmak, müşteri odaklı çalışmak, çalışanlarına en iyi eğitimleri vererek üstün performans göstermeleri hususunda teşvik etmek, Ar-Ge çalışmaları ile sürekli olarak yenilikçi hizmetler sunmak temel ilkelerindendir.

Kalite standartlarına uygun, hijyenik ürünlerini tüketici ile buluşturmanın haklı gururunu yaşayan ekici peynir, iş ilkelerinden ve iş ahlakından asla taviz vermeyen, bu değerlerini nesilden nesle aktarmak için büyük çaba gösteren bir anlayışa sahiptir.

Ekici peynir yüksek standartlarda hizmet vermenin bunun yanında sektöre gerekli olan tüm belgeleri alarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Sahip olduğu belgeler, ISO 9001, ISO 22000, BRC Gıda Güvenliği, ISO 10002 ve TSE Helal Sertifikası’dır.

444 0 850 nolu hattı arayarak müşteri hizmetlerine ulaşılabilen şirketin genel merkezi Antalya Organize Sanayi Bölgesinde bulunmaktadır.

İstanbul Kartal, Esentepe Mahallesinde de bir ofisi bulunan Ekici peynir genel merkezine ulaşmak için 0242 258 13 96 nolu hattın, İstanbul ofisine ulaşmak için 0216 511 59 47 nolu hattın aranması yeterli olmaktadır. Ayrıca, [email protected] adresine mail atarak da iletişim sağlanabilmektedir.

Ekici Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 4 850

Ekici Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: ekici çağrı merkezi, ekici iletişim, ekici müşteri hizmetleri, ekici müşteri hizmetleri numarası, ekici telefon numarası, ekici irtibat tel, ekici şikayet, ekici şikayet var, ekici mail adresi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu