Başvurular

Ek Gelir İş Fikirleri

Ek Gelir İş Fikirleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Ek Gelir İş Fikirleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Ek Gelir İş Fikirleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Ek Gelir İş Fikirleri

Ek Gelir İş Fikirleri

Ev hanımları yada hali hazırda çalıştığı işten arta kalan zamanlarında ek gelir elde etmek isteyenler, kazancınızı yükseltmek ve bütçenize katkıda bulunmak için değişik zamanlarda düşündüğü olmuştur. Herkesin günlük yaşamda becerilerini hobilerini bir iş düşüncesine döndürmesi olabilecekdür. İlk adımı atmak için tamam ben bunu yapabilirim diyebileceği bir fikre ihtiyacı mevcuttur. Bu hususta ilham almak için Ek Gelir İş Fikirleri yazımızı incelemelisiniz.

Tercüme Yapmak

İyi derecede bildiğiniz ikinci bir diliniz varsa, çeviri yaparak gelirinizi artırabilirsiniz. Dijitalliği had safhada yaşadığımız bu günlerde evinizin ortamından çok rahatlıkla yapılabilecek işlerden biri olma özelliğini taşır. Sizde çeviri  yönünden detaylarınızi geliştirerek  tercüme işinden Ek Gelir elde edebilirsiniz.

Yöresel Ürünler Yaparak Ek Gelir Kazanmak

Bu  deneyimi cinsiyet ayrımı yapmaksızın herkesin yapabileceğini tecrübelerle göze çarpıyor. Ev tadında ürünlere ulaşmak zamanı olmayan insanlar için önemli bir ihtiyaçtır. Hızlı tüketim toplumunun getirdiklerinden yararlanmak için bir fırsat olarak görülebilecek harika bir iş. Fazladan harcayabileceğiniz vaktiniz ve beceriniz varsa müthiş bir kazanç fırsatı olabilir.Konserveler, menemenlikler, sarmalar, turşular, salçalar, zeytinyağları, reçeller, baharatlar, kışlık yiyecekler, ekmekler ve daha birden çok  ürün elde edip sosyal platformyıda tercih ederek bi hayli iyi satışlar uygulayabilirsiniz. Ve bu yöntemle pazarlama mecrası olarak bi hayli faydalıdır. Bu da Ek Gelir İş Fikirleri  için düşüncenizde bulunsun.

El Yapımı Oyuncaklar

El becerileri hususunda kabiliyetliyseniz ve bu işi yapmaktan mutluysanız neden kazanç sağlamayasınız ki? Üstelik gelirinizi artırmanın en zevkli yollarından bir tanesi bile olabilir. Bu öneri aklınıza gelmemiş olabilir, şimdilerde nostalji yaşamak hepimizin hoşuna giden tatlı anıları canlandırır. Bu heves aracılığıyla ister istemez ilgi oluşuyor ve talep gayet iyi bilginiz olmasında yarar var. Bazı ebeveynler çocuklarının  doğal malzemelerden yapılmış oyuncaklarla oynamasını istiyor. Organik malzemelerden üretilmiş oyuncaklar büyük miktarda önem kazandı. Sonuş olarak sizde bu hususta beceriye sahipseniz,  bu konuyu dikkate almanızda fayda olacaktır.

Bahçe Peyzaj İşleri

Genelde hobi olarak yapılabilen bu iş düşüncesini önceden düşündünüz mü bilmiyoruz; fakat güncel zamanımızda bahçe işlerinde çalışarak kayda değer bir gelir elde edilebiliyor. Bahçe işleri bi hayli kapsamlı olabilen bir iştir. Hobi bahçelerinden plaza yeşil alanlarına balkon bahçeciliğinden her türlü peyzaj işlerine kadar geniş bir yelpazesi mevcuttur. Aslını söylemek gerekirse bu işler için illede tecrübe sahibi olmanıza gerekte yok. El beceriniz bahçe işlerine yatkınsa; siz de bu sayede rahatlıkla para kazanabilirsiniz. Elbette bunun için biraz araştırma yapmanız gerekir. Böylelikle beğenerek yapabileceğiniz bir ek işiniz olmuş olacaktır.

Sanal Asistanlık İyi Bir Fikir!

Bu işi ilk kez duyanlarınız olmuştur, sanal asistanlık yapıp kazanç sağlayan  birden çok insan var. Yönetici asistanları home office olarak rahatlıkla işlerini yürütebilmekteler. Hem evinin ortamında üstelikte maddi  kazanç elde edilebilen bir ek iş arıyorsanız, sanal asistanlıkla alakalı geniş bir şekilde bilgiler elde etmelisiniz. Tamamen internet ortamındaki e-ticaret ve kurumsal yapılardaki iletişim ağı için hazırlanan ara sistemlerden biri olma özelliğini taşır. Lakin günümüzün en popüler mesleklerinden biri haline gelmeye başladı. Sanal asistan maillere bakabilir ve istediğimiz yanıtları yazarak postalayabilir. Asgari ücretin altında olmayan, bu işte doğru yeri bulmak ve nizami bir biçimde çalışmak hemen hemen ayda 5000 TL’ye kadar ek kazanç edinebilirsiniz.Ek Gelir İş Fikirleri içinde epey ilgi gördüğünüde şimdiden söylemekte yarar var.

Kullanılmayan Eşyalardan Kazanç Sağlamak!

Hepimiz ilk dünyaya geldiğumuz andan bu yana hızla büyüyoruz ve geriye kucak dolusu para verip aldığımız, daha birden çok bebeği büyütebilecek kıyafet ve eşyalar kalıyor. Onlarca çeşit bebek eşyası, ciddi maliyet demektir. Kimi insan bu gereksiz eşyaları atmak istemez, verecek birini bulamayanlarda atmaya kıyamaz. Sizde bebeğinizin küçülen ve kullanılmayan eşyalarını ikinci el satan çeşitli siteler üzerinden fiyatlandırarak satışa sunabilirsiniz. Hatta bu konu ikinci elde yalnızca bebek kıyafetleriye sınırlı değildir. Her türlü ev eşyası, kırtasiye, oyuncak, kıyafet ve daha aklınıza gelebilecek bir sürü şey. Bu konuyu dilerseniz ciddi olarak aklınıza getirebilirsiniz. Tasarruf ve kazanç sağlayan bir iştir. Misal verilecek olursa Letgo iyi bir başlangıç olabilir. Üstelik siteye ücretsiz üye olabilirsiniz.

        Ek İş İlanlarına Buradan Ulaşabilirsiniz.      

    Ankara’da Evlere Ek iş Veren Firmalar     

      İzmir’de Evlere Ek İş Veren Firmalar     
      Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar     
      İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar     
      Adana’da Evlere Ek İş Veren Firmalar      

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu