Başvurular

EGM Polisevi Müdürlüğü kamu işçi alımı 30 Nisan 4 Mayıs Başvurusu 2022

EGM Polisevi Müdürlüğü kamu işçi alımı 30 Nisan 4 Mayıs Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde EGM Polisevi Müdürlüğü kamu işçi alımı 30 Nisan 4 Mayıs Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. EGM Polisevi Müdürlüğü kamu işçi alımı 30 Nisan 4 Mayıs Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

EGM Polisevi Müdürlüğü kamu işçi alımı 30 Nisan 4 Mayıs Başvurusu

EGM polisevi şube müdürlüğü kamu işçi alımı ilanları yayınlandı. Emniyet Genel Müdürlüğü Bolu Polisevi Şube Müdürlüğü işçi alımı ilanları 30 Nisan 2021 ile 4 Mayıs 2021 tarihleri içinde alınacak.

Başvurusu Türkiye İş Kurumu aşağıda verilen iş ilan numaraları ile birlikte elektronik ortamda 4 Mayıs 2021 bitimine kadar yapılacak.

Genel Başvuru Durumları

Polisevi Şube Müdürlüğünün tüm birimlerinde çalışmayı kabul etmesi gerekmektedir.

Temizlik görevlisi (kat hizmetleri elemanı/kat görevlisi)  alımı 1 kişi başvuru şartları; Meslek Liselerinin Turizm ve Konaklama İşletmeciliği Bölümlerinden mezun olması gerekiyor. 5 yıldızlı otelde iş deneyiminin bulunması gerekmektedir. En az ortaöğretim mezunu adaylar içinden alım yapılacak.

Başvurusu Türkiye İş Kurumu 00006012951 numarası ile yapılacak.

Bahçıvan alımı 1 kişi için şartlar; lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Tercih sebebi olarak çevre ve bahçe bakımı ile alakalı kurs almış olması, Çim biçme makinesi ve tırpan kullanabilmesi, Budama işleri hususunda deneyim sahibi olması şartları aranmaktadır.

Başvurusu 00006012953 iş ilan numarası ile yapılacak.

NOT: başvuru yapacaklar Bolu şehrinde ikamet ediyor olması istenmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu