Başvurular

EGM İl Emniyet Polis Evine 45 Yaş Sınırlı Yeni Personel Alımı 2022

EGM İl Emniyet Polis Evine 45 Yaş Sınırlı Yeni Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde EGM İl Emniyet Polis Evine 45 Yaş Sınırlı Yeni Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. EGM İl Emniyet Polis Evine 45 Yaş Sınırlı Yeni Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

EGM İl Emniyet Polis Evine 45 Yaş Sınırlı Yeni Personel Alımı

EGM polis evi şube müdürlüğüne İŞKUR kamu iş ilanları ile yeni işçi alımı yapılacak. Polis evi bünyesine alınacak bireyler müdürlük adı altında daimi anlaşmali ve tam zamanlı olarak çalıştırılacaklar.

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Polis Evine alınacak olan 1 kişi terzi mesleğinde işçi alımında adayların;

MEB aracılığıyla verilmiş asgari kalfalık belgesi olması veya mesleki yeterlilik belgesi bulunması,

Şahısların önceden çalıştığı kamu kurumlarında çalıştığı birim için dava açmamış olmaları,

Adayların ile ilgili önceden açılmış herhangi bir davadan ceza almamış olması ve bu bireyler ile ilgili devam eden soruşturma olmaması ve bunu belge ile ispat etmesi gerekiyor.

Mesai saatleri hususunda kuruma şartlarını kabul etmeleri,

Polis evi şube müdürlüğüne bağlı tüm birimlerde çalışmayı kabul etmesi,
Adayların güvenlik soruşturması neticesinde terör örgütleri ile iltisakı olmaması,

Kurumca düzenlenecek uygulamalı sınavda başarı göstermesi,

Yapılacak alımda mülakat tarihi başvurular sonrasında yapılacak kura sonrasında Adıyaman il emniyet internet sitesinden açıklamalacak.

Polisevi Kamu Personeli Alımında 1 Yıl Tecrübe

Polis evi kamu personeli alımında adaylarda aranan özel şartlar arsında adayların minimum lise mezunu olması veya en fazla ön lisans mezunu olması, personel adaylarının 18 ile 45 yaş aralığında olmaları ve adayların minimum 1 yıl iş tecrübesine sahip olmaları gerekiyor.

Polisevi İŞKUR İş İlanı Başvurusu

Polis Evi İŞKUR iş ilanı yapılacak işçi alımına 00006401244 İŞKUR iş ilan numarası ile Adıyaman Merkez ve ilçelerinden 15 Kasım 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR internet sitesi yahut İŞKUR hizmet merkezlerinden yapmaları gerekmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu