Başvurular

EGM en az ilkokul mezunu 18-40 yaşla kamu personeli alımı 2022

EGM minimum ilkokul mezunu 18-40 yaşla kamu personeli alımı 2022, iş başvuruları bölümünde EGM minimum ilkokul mezunu 18-40 yaşla kamu personeli alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. EGM minimum ilkokul mezunu 18-40 yaşla kamu personeli alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

EGM minimum ilkokul mezunu 18-40 yaşla kamu personeli alımı

İŞKUR iş ilanları ile EGM kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi. İl Emniyet Müdürlüğü adı altında minimum ilkokul mezunu alım yapılacak. EGM bu alımda 18 ile 40 yaş içinde olanların başvurusunu kabul edecektir. Türkiye genelinden başvurular kabul edilecektir.

Başvuru yapacak adaylar İş Kurumu 00005972489 iş ilan numarası ile internet üzerinden online olarak yapacaktır. Başka türlü yapılan tüm başvurular kabul edilmeyecek.

egm-ilanlari.jpg

Noter kurası ile alım yapılacağı üzere adaylar Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü konferans salonunda 14 Nisan 2021 tarih ve 10 ile 11 içinde çekileceğini bilmesi gerekmektedir.

BAŞVURU KOŞULLARI

En az ilkokul mezunu (lise önlisans lisans başvuru yapabilecek) olması, 18 ile 40 yaş içinde olması, askerliğini yapmış olması, kamudan ihraç edilmemiş olması, arşiv araştırma sonucu olumlu olması ve görevini yapmasına engel bir durumu olmaması istenmektedir.

Yayınlanan bu ilana kişisel durumu terörle karşılaşmada yaralanan statüsünde olanların başvurusu kabul ediliyor. Çalışma adresi Kastamonu merkez olarak açıklanmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu