Başvurular

Eğitim ve Araştırma Hastanesi 77 Kamu Personeli Alımı (4-6 Bin Maaş) 2022

Eğitim ve Araştırma Hastanesi 77 Kamu Personeli Alımı (4-6 Bin Maaş) 2022, iş başvuruları bölümünde Eğitim ve Araştırma Hastanesi 77 Kamu Personeli Alımı (4-6 Bin Maaş) ile ilgili bilgi aktaracağız. Eğitim ve Araştırma Hastanesi 77 Kamu Personeli Alımı (4-6 Bin Maaş) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Eğitim ve Araştırma Hastanesi 77 Kamu Personeli Alımı (4-6 Bin Maaş)

Eğitim ve Araştırma Hastanesi 77 Kamu Personeli Alımı

Eskişehir Osmangazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi devlet işçi alımı olarak istihdam yapıyor. Kaloriferci, sıhhi tesisatçı, hasta bakım personeli ve temizlik görevlisi alımı olarak sonuçlanacaktır. Personel alımı ilanına başvuru yapacaklar lise mezunu olacaktır.

Başvurusu yalnızca elektronik ortamda yapılacak. Kılavuzda bulunan öğrenim durumu detaylarını inceleyin. Yaş ve KPSS minimum puan durumu paylaşılmamıştır. Adaylar içinden KPSS en yüksekten başlayarak sıralama oluşturulacak. 4-7 bin TL maaşl ödemesi alınacaklara yapılacak.

Adaylarda Aranan Şartlar Nedir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde gösterilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yahut daha fazla süreyle hapis cezasına veya affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama yahut kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

1- Askerlikle ilgisi bulunmamak,

2- Askerlik çağına gelmemiş bulunmak.

3- Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

4- Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar ve kamu görevine iadesi reddedilenler başvuruda bulunamaz.

5- 2020 KPSS(P94) sınav sonuç belgesine sahip olmak.

6- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Başvurusun Alınma Şekli:

Başvurusu 24 Kasım 2021 ile 8 Aralık 2021 tarihleri içinde e-Devlet üzerinden “Eskişehir Osmangazi Üniversitesi – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti yahut “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresinden yapılacaktır. Şahsen başvuru alınmayacak olup; posta, fax yahut e-posta ile yapılan müracaatlar da kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu