Başvurular

Ege Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı İŞKUR’da 2022

Ege Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı İŞKUR’da 2022, iş başvuruları bölümünde Ege Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı İŞKUR’da ile ilgili bilgi aktaracağız. Ege Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı İŞKUR’da ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ege Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı İŞKUR’da

Ege Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı

İŞKUR ilanları iki farklı numara ile işçi alımı başvurusu kabul edecek. Başvuru yapacaklar minimum ilkokul mezunu adaylar içinden alım yapacak. KPSS şartı aranmayan ilana başvuru nasıl yapılacağı bilgisi verildi. Aşağıda her ilan karşılığında verilen ilan numaraları ile birlikte Türkiye İş Kurumuna online olarak başvuru yapılacak.

Üniversite Personel Alımı Açıklaması

Ege Üniversitesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamı içinde İş-Kur üzerinden 3 Sürekli işçi alınacaktır. Temizlik görevlisi alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

Sürekli işçi alımı kadroları ve başvuru şartları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün internet sitesinden yayımlanacak olup ilan şartlarını taşıyan adaylar 8 Kasım 2021 ile 12 Kasım 2021 tarihleri içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden ”İş Arayan” linki üzerinden T.C. Kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

zmir-ege-universite-arastirma-hasatanesi-personel-alimi.jpg

Temizlik Görevlisi Alımı 2 Kişi Başvuru Şartları

En az Ortaokul mezunu olmak ve En fazla lise mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış, 37 yaşından gün almamış olmak. 24 saat çalışan kamu kurumu olması sebebiyle nöbetli çalışmaya müsait, ulaşım sorunu bulunmamak.

Güvenlik Görevlisi Alımı 1 Kişi Başvuru Şartları

5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik aracılığıyla tertip edilen Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak, (başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi olan) (Silahlı güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olanlar da başvuru yapabilir). 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış, 37 yaşından gün almamış olmak.

Kadın adaylarda minimum 165 cm boyunda olmak, Erkek adaylarda minimum 175 cm boyunda olmak. Boy kilo içinde +/- 10 kilo olacaktır. (Sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir). En az Lise mezunu olmak. Güvenlik görevlisi (silahsız) olarak istihdam edilecekler için, yukarıda gösterilen şartlara ilave olarak, 5188 sayılı Kanun’un 10 uncu maddesinin birinci fıkrasının (d) bendinin (1), (2) ve (3) alt bendindeki şartlar ile (g) ve (h) bendindeki şartları taşımak.

Başvurusu 00006390706 numarası ile yapılacak. İki ilanda İzmir ikamet şartı var.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu