Başvurular

Ege İhracatçı Birliği 7 Düz Memur Ve Hizmetli Alımı Başvuru Formu 2022

Ege İhracatçı Birliği 7 Düz Memur Ve Hizmetli Alımı Başvuru Formu 2022, iş başvuruları bölümünde Ege İhracatçı Birliği 7 Düz Memur Ve Hizmetli Alımı Başvuru Formu ile ilgili bilgi aktaracağız. Ege İhracatçı Birliği 7 Düz Memur Ve Hizmetli Alımı Başvuru Formu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ege İhracatçı Birliği 7 Düz Memur Ve Hizmetli Alımı Başvuru Formu

Düz Memur Alımı ve Hizmetli Alımı Duyurusu

Ege İhracatçı Birliği tarafınca kamu personeli alımları yapılacak. Yapılan bilgilendirmede Ege İhracatçı Birlikleri adı altında çalışma fırsatı için ilanlar yayınlandı. Alınacak personellerin memur unvanında olduğu altı çizildi.

Memur alımı ilanına başvuru yapacak bireyler için alımı yapılacak memur unvanının nitelikleri 1 uzman yardımcısı, 1 engelli idari memur alımı, 2 idari memur, 1 halkla ilişkiler memuru ve 1 hizmetli olmak üzere 7 memur ve hizmetli alımları yapılacak.

Alımı yapılacak şehir ise İzmir şehrine alım yapılacaktır.

Müracaatlar Nasıl Yapılır?

Ege İhracatçı Birliği 7 Düz Memur ve Hizmetli Alımı ilanına başvuru yapmak isteyenler için başvurular gösterilen tarihler içinde 3 değişik yöntem ile yapılabilecektir.

Başvurular şahsen yahut posta yolu ile İzmir Ege İhracatçı Birliğinin olduğu adrese gösterilen biçimde yapıla bilecektir.

Online olarak başvuru yapacak adaylar için başvurular başvuru kılavuzu üzerinden gösterilen mail adresi üzerinden online olarak başvurular yapılacaktır.

Başvurular bu gün itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatların 26 Ekim 2021 tarihi itibari ile son müracaatların gerçekleştirileceği başvuruların 17:00 a kadar yapılacaktır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru esnasında adayların T.C kimlik numarasını olduğu kimlik, iki adet vesikalık fotoğrafın bulunması, KPSS sınav sonuç belgesi, özgeçmiş, YDS sonuç belgesi, öğrenim diploması belgelerine sahip olmak gerekiyor.

Kimler Başvuru Yapabilir?

Türkiye Cumhuriyeti olan adayların ilana başvuruları yapmasına engel durumu bulunmamaktadır.

Askerlikten muaf olan adaylar ilana başvuru yapa bilecektir.

En az 18 yaşında olan adaylar en fazla 35 yaşını geçmemiş olmak gerekiyor.

Görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sorununin bulunmaması gerekiyor.

İstenilen KPSS puan şartına sahip olmak gerekmektedir.

Engelli idari memur alımı için EKPSS istediğimiz puan şartına sahip olmak gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu