Başvurular

Ege Bölgesi Kamu Personeli Alımı (EİB) Başvurusu 28 Haziran 2022

Ege Bölgesi Kamu Personeli Alımı (EİB) Başvurusu 28 Haziran 2022, iş başvuruları bölümünde Ege Bölgesi Kamu Personeli Alımı (EİB) Başvurusu 28 Haziran ile ilgili bilgi aktaracağız. Ege Bölgesi Kamu Personeli Alımı (EİB) Başvurusu 28 Haziran ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ege Bölgesi Kamu Personeli Alımı (EİB) Başvurusu 28 Haziran

Ege Bölgesi Kamu Personeli Alımı İlanı yayınlandı. Uzman yardımcısı ve idari memur alımı başvuruları nasıl yapılacağı adayların ulaşımine açıldı. Ege İhracatçı Birlikleri kamu personelleri alımlarına başvuruları 28 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar yapılaması istendi.

EİB Başvuru Şartları Şöyle;

Adayların Türk vatandaşı olması istenmektedir. Erkek adaylar askerlikten muaf, yapmış yahut erteletmiş olması isteniyor. Üst yaş olarak 35 açıklanmıştır. TİM birliklerinden ve kamudan önceden çıkarılmamış olanların başvurusu kabul edilecek. 2019-2020 Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS den 70 puanı yer alıyor olmak şartları aranıyor.

İdari memur alımı 2 kişi; muhasebe ve vergi uygulamaları önlisans.

İdari memur alımı diğer 1 kişi kamu yönetimi lisans.

Uzman yardımcısı alımı 1 kişi; çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri lisans.

Uzman yardımcısı alımı diğer 1 kişi; ülkeler arası ticaret ve finans lisans.

Kamu Personeli Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacağı Şöyle;

Adaylar başvurularını en geç 28 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar şahsen yahut posta yolu ile başvuru yapacaktır. Başvuru ile alakalı tüm detaylar kılavuz ile birlikte sunuldu.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu