İnternet

Efsane Cuma Nedir Ne Zaman Bitiyor

Efsane Cuma Nedir Ne Zaman Bitiyor, mobil hatlar bölümünde Efsane Cuma Nedir Ne Zaman Bitiyor ile alakalı bilgi vermek istedik.. Yazımızın detayında Efsane Cuma Nedir Ne Zaman Bitiyor başlığımızın ayrıntıları bulunmaktadır..

Efsane Cuma Nedir Ne Zaman Bitiyor

Efsane Cuma nedir? Efsane Cuma ne zaman bitiyor?

Amerika’daki Black Friday öncesi Türkiye’de bir çok marka Efsane Cuma etkinliğini başlatmış durum da. Efsane Cuma başlar başlamaz insanlar hangi ürünlerde indirim olduğunu çokca merak ederek internet sitelerini araştırmaya ve bilgi almaya başladı. Peki, Efsane Cuma ne zaman bitiyor?

EFSANE CUMA NE ZAMAN BİTİYOR?

Birçok firma 22 Kasım Cuma günü indirimlerini başlattı ve duyurmaya başladı. Bazı firmalar ise bugün indirimleri başlattı ve 29 Kasım’da efsane cuma etkinlikleri son bulacak. Black Friday ise 29 Kasım’da ekranlara gelecek.

BLACK FRİDAY YANİ EFSANE CUMA NEDİR?

1932 senesinden bu yana yılbaşı alışverişleri sezonunun ilk başlangıcı olarak da kabul gören ‘Black Friday’, önce ABD ülkesinde başladı. Daha sonra Kanada ve İngiltere’nin ardından tüm dünyaya bi hayli hızlı bir biçimde yayılan alışveriş şenliğinde indirim oranları arada bir yüzde 90’ların üzerine çıkabilmektedir. Cuma’ya özel olarak sunulan ABD’de mağazalar kapılarını saat 05:00’te açıyor ve çok  geç  saatlere kadar açık tutuyorlar. E-ticaret şirketlerinin perakende sektöründe son zamanlar da söz sahibi olmasıyla Black Friday satışları da internet üzerine taşındı.

Efsane Cuma ne zaman?

sorusu araştırılıyor. Efsane Cuma indirimleri ne zaman  başladı yahut başladı mı? Her yıl belirli dönemler indirimler gerçekleştiriliyor. Markalar indirim oranlarını kendi istekleri ışığında düzenliyorlar. Geçen günlerde gerçekleşen 11. 11 indirimlerinin ardından sıra yeni indirimlere geldi. Dünyada Black Friday olarak geçen tarihlerde bir çok marka Efsane Cuma kampanyası düzenliyor.

Efsane Cuma indirimleri her sene insanlar aracılığıyla  bi hayli yoğun ilgi görüyor. Efsane Cuma indirimleri başladı mı? Sorusu Yazımızda  Her yıl indirim zamanları çevredeki insanlar aracılığıyla yakında zamandan takip edilmektedir. 11.11 indirimlerinin ardından sıra  Efsane Cuma indirimlerine geldi ve binlerce ürünleri çok iyi indirimler ile almanın tam zamanı. Dünyada Black Friday olarak geçen tarihlerde bir çok marka Efsane Cuma kampanyası düzenliyor. Haberimiz içinden araştırılanlere varabilirsiniz.

EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Efsane Cuma indirimleri bu sene de büyük bir heyecanla bekleniliyor. Dünyada Black Friday olarak geçen tarihlerde bir çok marka Efsane Cuma indirimlerini düzenliyor.

Bazı markalarda Efsane Cuma indirimleri 21 Kasım saat 21:00’da başladı.

Bazı markalarda ise indirimler 25 Kasım’da başladı ve 29 Kasım’a kadar devam edecek.

İNDİRİM KODU KULLANMAK GEREKİYOR MU?

Geçen yıl Efsane Cuma indiriminden yararlanmak için ekstra bir kod yer almıyordu.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu