Bilgi Arşivi

Efor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Efor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Efor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Efor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Efor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Efor’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Efor bünyesine dahil olup Efor’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Efor işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Efor’da bulunan açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1977 senesinde İstanbul Beyoğlu’nda tekstil sektörüne başlayan Efor, zaman geçtikçe erkek hazır giyim modasına yön veren sektörün öncü isimlerinden biri olmuştur. İstikrarlı pazarlama vizyonu ile ilk mağazasını Aksaray’da 1980 senesinde açmıştır.

O tarihten bu yana büyüyen hedefler ve üyelerinin istekleri ışığında mağaza sayısını hızla arttırarak şimdilerde Ülkemizin AVM bölgesi Marmara ağırlıklı olmak üzere 31 mağazası ile hizmet vermektedir.

Dünyadaki moda trendlerini Türk çizgileri ile harmanlayan Efor, modern ve kendine özgü moda tarzını 2003 senesinde Amerika’nın en büyük şehirlerinden New York’ta açtığı showroom ile Amerikan pazarına sokmuştur. Amerika’da gördüğü yoğun ilgi üzerine 2008 senesinde yine New York’ta açtığı konsept mağazası ile Efor, marka olarak ne kadar büyük olduğunu tüm sektöre göstermiştir.

Efor İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuEfor İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Efor İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Efor personel alımlarını secretcv.com adresinde düzenli olarak paylaşımı yaptığı iş ilanları üzerinden gerçekleştirmektedir. Secretcv.com adresine giriş sağladıktan sonra arama kısmına Efor yazarak markanın sayfasına varabilirsiniz. Efor, sayfasını düzenli olarak kontrol ederek şirketin ihtiyaçları ışığında paylaşımı yaptığı iş ilanlarını güncel olarak kontrol edilebilirsiniz.

Secretcv.com adresinde iş başvurusu yapmak için bir hesap oluşturmanız gerekmekte. Hesabınızı oluşturduktan sonra güncel detaylarınızi içeren bir CV ile Efor adı altında bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden secretcv.com a gitmeye gerek kalmadan güncel iş ilanlarını gözlemleyebilirsiniz.

Efor İş İlanları

Bilhassa yurtdışında bi hayli hızlı bir büyüme gösteren Efor, kariyer hedefleri ülkemizin dışarısında olan personel adayları için güzel fırsatlar sunuyor. Avrupa ve Amerika standartlarını yakalayan İnsan kaynakları vizyonu ile çalışanlarını sürekli olarak olarak daha da ilerletmeye önem veren Efor, global bir marka olma yolunda en kıymetli varlığının çalışanları olduğu bilinci ile yoluna sürdürmekte.

NoPozisyonlarLokasyon
1Satış Danışmanı Maltepe Carrefourİstanbul Anadolu
2Depo Elemanıİstanbul Avrupa
3Mağazalar Muhasebesi Uzman Yardımcısıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu