Bilgi Arşivi

Edirne Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Edirne Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Edirne Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Edirne Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Edirne Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Edirne Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Gureba Hastanesi adı ile Osmanlı’nın eski başkenti Edirne’de 1866 senesinde ilk defa hasta kabulüne başlayan kurum, şehrin ileri gelenleri ve maddi durumu iyi olan çevredeki insanlar aracılığıyla yaptırılmıştır.

Edirne Devlet Hastanesi iş başvurusu, 1879’da senesinde Edirne’nin işgali sırasında harap olan bina, 1879 senesinde tekrardan yaptırılmış ve 1884 senesinde 60 yataklı olarak açılmıştır. 1955 senesinde tamamıyla geliştirilen hastane dönemin şartlarına göre bi hayli az kapasiteli olarak 100 yatak ile hizmet vermeye devam etmiştir.

2013 senesinde kadar civardaki hastaneler ile birleştirilen kurum güncel olarak 409 yatağı ve 135 uzman hekimi ile sağlık hizmeti vermeye sürdürmektedir.

Edirne Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kamu kuruluşu olması sebebiyle devlet kanallarına bağlı olan hastane ihtiyaçları ışığında alımını yapacağı pozisyonları ilan.gov.tr, İŞKUR ve resmi gazete üzerinden yayınlamaktadır. Buna ek olarak hastanenin 0(284) 214 55 10 numaralı telefonunu arayarak da işçi alımı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Tüm diğer devlet kuruluşları gibi anlaşmali işçi alımı da gerçekleştiren hastane ihtiyaç ışığında bu personelleri kadroya alabilmektedir. Kadro başvurusu için istenen gereklilikler mesleğe ve pozisyona göre değişmekte olup kimi durumlarda KPSS gibi sınav puanları istenme şansı bulunmaktadır.

Ek olarak işçi ve memur alımı için belirli bir dönem bulunmamaktadır. Bu bağlamda yukarıda bilgisi verilen kanalları aralıklı olarak takip ederek yayımlanan ilanları kaçırmamak önem arz etmektedir.

Edirne Devlet Hastanesi İş İlanları

Personel alımları toplu olarak gerçekleştirilmekte olup alım zamanı dışında işçi kabul edilmemektedir. Kurum ihale yöntemi ile temizlik, güvenlik ve çamaşır gibi hizmetleri de alabilmekte olup bu bağlamda bu hizmeti sunan firmalara başvuruda bulunarak da hastane adı altında çalışabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu