Başvurular

Edirne Belediyesi Daimi Personel Alımı Başvurusu 3-8 Ağustos 2022

Edirne Belediyesi Daimi Personel Alımı Başvurusu 3-8 Ağustos 2022, iş başvuruları bölümünde Edirne Belediyesi Daimi Personel Alımı Başvurusu 3-8 Ağustos ile ilgili bilgi aktaracağız. Edirne Belediyesi Daimi Personel Alımı Başvurusu 3-8 Ağustos ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Edirne Belediyesi Daimi Personel Alımı Başvurusu 3-8 Ağustos

Edirne Büyükşehir Belediye Başkanlığı Personel Alımı İŞKUR İlanı
Edirne Büyükşehir Belediyesi işçi alımı İŞKUR üzerinden ilana çıktı.

Edirne Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla yayımlanan ilana göre alınacak 3 kamu işçi alımı 1 süs bitkileri fidesi yetiştiricisi ve 2 adet çocuk bakıcısı/çocuk bakım elemanı olduğu belirtiliyor.

Başvuru Şartları

Çocuk Bakıcısı/Çocuk Bakım Elemanı: Başvuru yapacak bireyler minimum ilkokul mezunu olması, en fazla lise yahut dengi okullardan mezun olma ve son kez 18 yaşını tamamlamış olma şartları ile personel alımları yapılacaktır. Başvuru yapacak birinin bayan olması şartı eklendi.

Süs Bitkileri Fidesi Yetiştiricisi: Başvuru yapacak adaylar en fazla lise yahut dengi okullardan mezun olma, minimum ilkokul mezunu olması ve 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Başvuru yapacakların bay olması şartı da istenildi.

Genel Şartlar: Başvuruda bulunacak adaylar için tercihen: Süloğlu, Uzunköprü, Meriç, Lalapaşa, Keşan, İpsala, Havsa, Enez, Edirne Merkez ilçelerinde ikamet etme şartları aranıyor.

Nasıl Başvurulur

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra 00006177407 ve 00006177476 ilan numaraları ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Müracaatlarını gerçekleştirecek adaylar için başvurular alınmaya başlamış olup en geç müracaatlar 8 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu