Başvurular

Edirne Belediye Personeli Alımı Başvurusu 19-23 Ağustos 2022

Edirne Belediye Personeli Alımı Başvurusu 19-23 Ağustos 2022, iş başvuruları bölümünde Edirne Belediye Personeli Alımı Başvurusu 19-23 Ağustos ile ilgili bilgi aktaracağız. Edirne Belediye Personeli Alımı Başvurusu 19-23 Ağustos ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Edirne Belediye Personeli Alımı Başvurusu 19-23 Ağustos

Edirne Büyükşehir Belediyesinin İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre adı altında istihdam edilmek üzere kamu işçi alımı yapılıyor. Paylaşılan ilanda İŞKUR üzerinden 1 Belediye personeli alımı yapılacak.

Edirne Büyükşehir Belediye

İŞKUR üzerinden paylaşılan ilanda Edirne Büyükşehir Belediyesi bünyesine 1 adet işçi alımı yapılacağı ilana çıktı. Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvan olarak 1 adet elektrik tekniker alımı yapılacağı bilgisi verildi.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra 00006218227 ilan numaraları ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular yalnızca elektronik ortamda yapıla bilecek olup elektronik ortamda yapmak istemeyenler için başvurular şube noktalarından ve alo 170 hattı üzerinden de yapıla bilecektir.

Başvuru yapacak adaylar için müracaatlar bu gün itibari ile alınmaya ekranlara gelecek olup en geç müracaatlar 4 iş günü içinde yani en geç müracaatlar 23 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak birinin öncedenye ait bir deneyiminin bulunması, başvuru yapacak adayın çalışmasına engel herhangi bir sorunun bulunmaması, herhangi bir SGK kurumundan maaş almıyor olma, bilgisayara dair programları kullana bilme ve gösterilen süreler içinde çalışma şartları ile alımlar yapılacaktır.

18 Yaşını tamamlamış olma, Edirne sınırı ve ilçeleri içeresinde ikamet ediyor olma ve ön lisans mezunu olmak şartları ile alım yapılacaktır.

Bu ilanda ikamet şartı bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu