Müşteri Hizmetleri

Edenred Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Edenred Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Edenred Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Edenred Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Edenred Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Edenred, ülkeler arası olarak ön ödemeli kart ve kupon sektörünün öncü şifrketidır. Yurdumuzda ve dünya çapında ilk yemek kuponu hizmetini sunan Edenred’in bir çok mevcut müşterisi bulunmaktadır. Edenred, yurdumuzda toplamda 24.000 şirketin 1.5 milyonu aşkını çalışanına hizmet vermektedir. Toplamda 40 binin üzerindde anlaşmalı olduğu üye işyeri bulunmaktadır. Erenred; “Ticket” markasıyla bilinmektedir.

Erenred’in faaliyetleri yalnızca yemek kuponları ile sınırlı kalmayıp; şirketin çalışanları için iş performansını yükseltici ve motivasyonunu arttırıcı yardımcı destek sunmayı amaçlamaktadır. Erencard’ın ürünlerinden bahsedecek olursak; Ticket Restaurant, Ticket Business Fuel, Ticket Compliments, Ticket Plus, Ticket Service, Red Club Business, Red Club.

Erenred’in 444’lü ve 0850’li olmak üzere iki ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezlerini arayarak Erencard ürünleri ve hizmetleri ile yaşadığınız teknik problemler ile ilgili destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden haftaiçi 08.15 ile 17.15 haftasonu ise 09.00 ile 16.00 saatleri içinde bildirebilirsiniz.

Erenred Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 22 66
444 22 66

Arama Kelimeleri: erenred iletişim bilgileri, erenred telefon no, erenred irtibat tel, erenred canlı destek, erenred müşteri temsilcisi, erenred şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu