Müşteri Hizmetleri

Eca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Eca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Eca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Eca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eca çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Eca müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

1954 senesinde kurulmuş olan ECA Elginkan Topluluğu aracılığıyla hizmete sunulmuştur. Ahmet Elginkan, H. Ümmehan Elginkan ve oğulları olan H. Ekrem ile H. Cahit Elginkan aracılığıyla kurulmuştur. Türkiye merkezde hizmet sağlamakta olan bir kuruluştur. Uzun senelerdır bu alanda yapılan çalışmalar ışığında özellikle markalaşmış olan kombi markaları içinde bulunmaktadır. Oğulları ve babalarının baş harflerinden oluşturulan isim ile markanın ismi belirlenmiştir.

Eca Çağrı Merkezi Numarası

1965 senesinde oğullardan Cahit Elginkan şirketin ne kadar büyük olduğunu görme fırsatı yakalayamadan 34 yaşında yaşanan bir kaza neticesinde hayatını yitirmiştir. 1967 senesinde Elginkan Holding hizmete başlamıştır. Elginkan ailesinin tamamının vefat etmesinin ardından tüm mal varlık vakfa devredilmiştir.

Geniş ürün kapasitesi ile çalışmalarını sürdüren markalar içinde bulunmaktadır. Markanın üretmekte olduğu ürün seçenekleri içinde duş sistemleri, armatürler, seramik sağlık gereçleri, gömme rezervuarlar, seramik kaplama malzemeleri, banyo aksesuarları, panel, kombi, döküm radyatörler, merkezi ısıtma sistemleri, güneş enerji sistemleri, termosifonlar, şofbenler, doğalgaz sayaçları, banyo ve mutfak dolapları, su tesisatı ve doğalgaz vanaları gibi birden fazla farklı ürün seçeneği bulunmaktadır.

Geniş hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan ECA tarihi boyunca birden fazla farklı alanda hizmet vermiştir. Özellikle kombi denildiğinde akla gelecek olan ilk markalar içinde bulunmaktadır. Dünya çapında çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye merkezi olan markalardan biridir. Bu açıdan bakıldığında her geçen gün gelişmeye devam eden ürün seçenekleriyle kullanıcıların isteklerini karşılayacak en kaliteli ürün alternatiflerini oluşturmaya devam etmektedir.

Eca Müşteri Hizmetleri Numarası

Hemen hemen her alanda kullanılmakta olan kombilerde özellikle kaliteli tercih yapmak isteyenler için ECA kombi tercih edilebilecek farklı özelliklere sahip çok sayıda modelin oluşturulmasını sağlamaktadır. Marka kaliteli hizmet anlayışıyla sürdürmüş olduğu çalışmaları ile dünya pazarında bulunmaktadır.

Özellikle ARGE Çalışmaları aracılığıyla görülmektedirtılan ürün alternatiflerinde yenilikçi yaklaşımlar ile en iyi sonuçların elde edilmesini sağlayacak ürünlerin oluşturulmasını sağlamaktadır. Tarihi boyunca birden fazla farklı ürün seçeneğinin arkasında bulunan marka olmuştur. Aile şirketi olarak kurulan marka daha ardından yaşanan durumlar karşısında Ekrem Elginkan vasiyetine uygun biçimde vakfa devredilmiştir.

Eca çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numiçinden  Eca ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Eca ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Eca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 322

Arama Kelimeleri: eca çağrı merkezi, eca iletişim, eca müşteri hizmetleri, eca müşteri hizmetleri numarası, eca telefon numarası, eca irtibat tel, eca şikayet, eca şikayet var, eca mail adresi, eca çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu