Müşteri Hizmetleri

EasyCep Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EasyCep Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde EasyCep Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. EasyCep Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

EasyCep Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EasyCep çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde EasyCep müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden EasyCep şikayet hattına ulaşabilirsiniz. EasyCep müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

EasyCep Çağrı Merkezi Numarası

Elektronik cihazlar yaşamımızı bi hayli kolaylaştırmaktadır. Telefon, tablet, akıllı saat gibi teknolojik cihazlar edinerek hayat kalitemiz de gün geçtikçe artmaktadır. Her ay yeni modeller çıktığı için, bireylerin devamlı kullandığı teknoloji cihazlarınin hızına yetişmek de olabilecek olmamaktadır. Yeni modeller çıktıkça bireyler ellerindeki ürünleri satma ve yenisini alma çabası içine girmektedir. Önemli olan kullandığınız cihazınızı ederinde satmanızdır. EasyCep hem elektronik cihaz satışınızda hem de alışınızda başvuracağınız bir adres konumundadır. Elinizdeki telefonu satmak ve yeni model bir telefon mu almak istiyorsunuz? Telefonunu ikinci el alan bir yere satarak içindeki verilerin kötü amaçlarla kullanılacağını düşünenler de olabilir. O yüzden güvenilir bir yer olarak anılan firma telefonları alınca bütün verileri silmekte ve öyle satmaktadır. Çağrı merkezleri numaralarını arayarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

EasyCep çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

EasyCep Müşteri Hizmetleri Numarası

Telefon veya tabletinizi nasıl ederinde satacaksınız? EasyCep sistemi nasıl çalışıyor diye düşünüyor olabilirsiniz. Öncelikle sisteme üye oluyorsunuz. Hemen al ve hemen sat bölümlerinden hemen satı tıklıyorsunuz. Cihazınız için fiyat teklifi alıyorsunuz. Anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile cihazı kargoluyorsunuz. Ödemenizi de nakit veya armağan çekiyle alıyorsunuz. Gördüğünüz gibi sistemin çalışması bi hayli kolay. Telefon veya tablet almak isteyenler de sitedeki bir çok marka içinde araştırma yaparak dilediği modeli alabiliyorlar. Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi gibi ünlü markaların ürünlerinin satışı internet sitesinde mevcuttur. Aldığınız cihaz 12 ay boyunca şirketin garantisi altında olmaktadır. Hatta bozuk ve çalışmayan telefonlarınızı da geri dönüşüm için şirkete gönderebiliyorsunuz. Sistemle ve firmayla alakalı soru ve poblemlerinızı müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi EasyCep müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

EasyCep Direkt Bağlanma

EasyCep direkt bağlanmak isteyenler whatsapp üzerinden iletişim sağlayabilirler. Firmanın müşteri hizmetleri numarası 0 850 888 32 79’dur. Ayrıca sosyal platform hesapları üzerinden de iletişim kurmanız olabilecekdür. Mail ile iletişime geçecek olanlar [email protected] mail adresini kullanabilirler. Telefon ve tabletinizi ister nakit ister takas yöntemi ile sitede satabilme ihtimaliniz söz konusudur.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için EasyCep müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

EasyCep Şikayet Hattı

Almış olduğunuz cihazlarla alakalı sıkıntılar, kargoda karşılaşılan gecikmeler veya ürünlerin yanlış gelmesi gibi sorunlarla karşılaşanlar müşteri hizmetlerini arayarak poblemlerina çözüm bulabilirler. EasyCep geliştirilen telefonlar için pazar yeri uygulaması olmakla birlikte üyelerinin her türlü şikayetinde de yanındadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan EasyCep müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri EasyCep şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

EasyCep Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 32 79

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. EasyCep çağrı merkezi numarasına 0850 888 32 79 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Easycep Bilişim ve Ticaret Anonim Şirketi
Adres : İstanbul
E-Posta : [email protected]
Telefon : 0850 888 32 79

Arama Kelimeleri: EasyCep iletişim bilgileri, EasyCep telefon no, EasyCep irtibat tel, EasyCep canlı destek, EasyCep müşteri temsilcisi, EasyCep şikayet hattı, EasyCep müşteri hizmetleri numarası, EasyCep çağrı merkezi numarası, EasyCep iletişim numarası, EasyCep çağrı merkezi, EasyCep müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu