Müşteri Hizmetleri

E-Devlet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

E-Devlet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde E-Devlet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. E-Devlet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

E-Devlet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

E-devlet

Gelişen teknoloji aracılığıyla kamu hizmetlerini aynı adres üzerinden ulaşılmasını sağlayan e-devlet sistemi özellikle güvenli biçimde işlem yapılması için geliştirilmiş bir sistemdir. TC kimlik numarası ve e-devlet şifresi ile sisteme ulaşım sağlanabilir. Özellikle vatandaşların işlem yapması için hazırlanmış olan sistem güvenli biçimde işlem yapılmasını sağladığından tercih edilmektedir. Her vatandaşın belirlenmiş olan e-devlet şifresi aracılığıyla özellikle bilgilerine değişik bireylerin ulaşmasına imkan kalmamaktadır. Vatandaşların SSK kayıtları, reçeteleri ve daha birden fazla farklı konu üzerinde her türlü bilgiye ulaşım sağlanması için geliştirilmiştir. Kamu hizmetlerinin tek bir noktadan sonra olmasını sağlamak maksadıyla geliştirilmiş olan bu sistem uzun süredir kullanılmaktadır.

Devlet bünyesinde hizmet veren sistemler içinde bulunmaktadır. Bunun yanında özellikle vatandaşları istedikleri her durumda gerekli bilgileri ile sisteme üzerinden yapacakları işlem neticesinde merak ettikleri konularda daha fazla bilgiye ulaşabilirler. Güvenli işlem yapılmasına imkan sağladığından özellikle sisteme ulaşım sağlamak isteyenlerin PTT şubelerinden e-devlet şifresini almaları gerekir. Şifresiz işlem yapılmasına imkan sağlamadığında kişisel bilgileri ile sisteme ulaşım sağlanamaması güvenlik yönünden etkili olmaktadır. Her vatandaş için belirlenmiş olan şifre seçenekleri değişmektedir. Bu nedenle her vatandaş sisteme ulaşım sağlamak istediğinde alacağı şifreyle istediği bilgilere ulaşım sağlayabilir.

Güvenli Hizmet Sistemi

Kamu kurumlarına, işletmelere yahut vatandaşlara sunulan bu hizmet aracılığıyla özellikle kamu hizmetlerine tek bir sistem üzerinden ulaşım sağlanması kolaylaştırmaktadır. Özellikle geliştirilen sistem yapılacak olan işlemlerin tamamen güvenli bir ortamda yapılmasına imkan sağlamaktadır. Şirketler yahut bireysel olarak vatandaşlar sistem üzerinden yapacakları işlemler aracılığıyla özellikle kamu alanında ihtiyaç duydukları her türlü bilgiyi aynı anda ulaşım sağlayabilirler. Sistemde bulunan farklı kategori seçenekleri bilgi sahibi olmak isteyenlerin en uygun kategoriler üzerinden istedikleri bilgilere ulaşım sağlamasını kolaylaştırmaktadır.

E-Devlet’in çağrı merkezi iletişim numarası, iletişim formu ve bi hayli hızlı çözüm merkezi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden E-Devlet yetkilileri ile iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden yaşamış olduğunuz poblemleri, istekleri, önerileri bizlerle paylaşabilirsiniz.

E-Devlet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
160

E-Devlet İletişim Formu
iletişim formu

E-Devlet Hızlı Çözüm Merkezi

E-Devletin Mail adresi bulunmamaktadır.

Arama Kelimeleri: e-devlet iletişim, e-devlet çağrı merkezi, e-devlet müşteri hizmetleri, e-devlet şikayet hattı, e-devlet irtibat tel, e-devlet yardım, e-devlet mail adresi, e-devlet telefon numarası, e-devlet, e-devlet şifresi unuttum

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu