Bilgi Arşivi

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1950 senesinde Düzce Sağlık Merkezi adı altında tek katlı bir bina olarak hizmet vermeye bağlayan kurum ardından ilave odaların eklenmesi ile 1961 senesinde 80 yatak kapasitesi bir hastane konumuna yükselmiştir.

Poliklinik ve ameliyathanelerin de eklenmesi ile Düzce Devlet Hastanesi olarak kullanılmaya başlamıştır. 1966 senesinde 100 yataklı yeni bina hizmete açılmış hemen sonrasında 1981 senesinde ise eskiden B bloğun olduğu yere Travmatoloji Hastanesi açılmıştır.

Düzceli hayırseverlerin desteği ile ameliyathane sayısı 2’den 6 ya çıkarılmış bunun yanı sıra kuruma 6 yataklı bir diyaliz bölümü eklenmiştir. 99 depreminde ağır hasar gören kurum aynı yıl tamamen yıkılarak yeniden inşa edilmiştir. 2006 tarihinden bu yana Düzce Atatürk Devlet Hastanesi adı altında sağlık hizmeti vermeye sürdürmektedir.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi iş başvurusu, Kurum tüm devlet hastaneleri gibi bir kamu kuruluşu olduğundan personel ve işçi alımlarında devlet kanalları kullanılmaktadır. Hastane ihtiyaçları ışığında anlaşmali yahut kadrolu olarak işçi alımı gerçekleştirebilmekte olup anlaşmali personelin ardından kadroda yer bulma şansı bulunmaktadır.

27/06/1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23’üncü madde kapsamı içinde sürekli olarak işçi kadrosuna geçiş talebine ilişkin başvurular kapsamı içinde ilde bulunan il sağlık müdürlüğünün Evrak Kayıt Birimine kayıt yaptırmak koşulu ile yazılı dilekçe ile başvuru yapılmaktadır.

Kurumun tüm iş ilanları için ilan.gov.tr, resmî gazete yahut İŞKUR takip edilebilir. Alımlar belirli bir zamanda yapılmadığından bu kaynakları sürekli olarak inceleyerek şansınızı arttırabilirsiniz.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları

Kurum adı altında alım yapılacak bazı pozisyonlar için adaylardan KPSS puanı istenmektedir. Hemşirelik vb. pozisyonlarda anlaşmalı yahut kadrolu başvuru fark etmeksizin istenen puan türünden bir sınav sonucuna sahip olmanız gerekmektedir.

Bu bağlamda bir devlet hastanesinde memur, hemşire vb. pozisyonlarda çalışma hedefi bulunan adayların güncel olarak bir KPSS puanına sahip olmaları bi hayli mühimdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu